категорії: новина

У Києві покажуть балет на музику Radiohead

теґи: Radiohead, Національна опера України

RadioheadКиївських театраломанів чекає незвичайна осіння прем'єра, пише видання. 18 і 19 листопада на сцені Національної Опери України в рамках одного балетного спектаклю будуть представлені дві легендарні історії кохання, розказані хореографами ХХ і ХХI століть. У першому акті вистави глядачі побачать нестаріючу «Кармен-Сюїту» Жоржа Бізе та Родіона Щедріна в постановці Альберто Алонсо. Про другу ж частини слід розповісти окремо. Це буде балет «Radio and Juliet»  на музику Radiohead.
«Radio and Juliet» – це симбіоз сміливих думок хореографа Едварда Клюга, вже знайомого київській публіці завдяки балету «Quatro», і новаторською музики однієї з найбільш неординарних рок-гуртів сучасності Radiohead. Замість декорацій в цьому спектаклі будуть використані світлові ефекти та відео інсталяції.

Цей спектакль викликав ефект «вибуху бомби» в балетному світі Європи і США. До Росії «вибухова хвиля» докотилася 19 червня 2011, коли балет був показаний на сцені Маріїнського театру в рамках бенефісу Дениса Матвієнка. У виставі задіяні зірки Маріїнського театру, Національного театру Словенії та Національної Опери України.