категорії: репортаж стаття

Міністерство охорони здоров'я України попереджає! Гіподинамія шкідлива для вашого здоров'я!

теґи: "Queen Bee Club", ARHEY, F*LOVERS, Iншиj день, Н.Три, П'ятий вимiр, Ренесанс, ТРЕН

В п'ятницю, 15 травня, у київському Queen Bee Club відбувся музичний фестиваль "Rock–N-Єкція". Під гаслом «Скажемо НІ гіподинамії» організатори закликали людей полишити всі свої щоденні справи, відірватися від робочого місця, забути в цей п'ятничний вечір про комп'ютер і як слід розтрясти жирок і подригати кінцівками.

Відкривав концерт молодий, ще не досить відомий гурт ТРЕН. І от зазвучали перші акорди. Приємна музика «рокового направления», емоційний, хоча трохи сором'язливий вокаліст, але ніщо в ту мить ще не могло змусити глядачів полишити свої місця за столиками. А на заклики ведучої і за сумісництвом клавішниці гурту Каті Левицької  не соромитися і виходити на танцмайданчик, з залу лише звучало «Ще не всі нажралися».

Другими на сцену піднявся київський гурт ARHEY. І одразу ж здивував своєю «перлиною» – вокалісткою і водночас басисткою Анастасією Козловською. Але з кожною піснею здивування збільшувалося . Де в цій маленькій тендітній дівчинці береться такої сили голос? Як і було обіцяно на початку виступу, вони не грали нічого важкого. Але було багато рок-н-ролу. Якісно, але можливо трошечки не вистачило драйву.

Третіми був гурт Ренесанс, що з міста Ірпінь. Тільки-но взявши в руки мікрофон вокаліст одразу захопив пубРенесансліку веселими жартами, посмішкою та щирістю. Море позитиву, і от нарешті перша людина кинула виклик тій самій гіподинамії і пішла «впляс». Неможливо також не відмітити надзвичайно експресійного барабанщика гурту, котрий задавав не тільки ритм, а також і настрій всім присутнім. Але родзинкою виступу гурту стали, звичайно, пісні «з жанру компіляції». Беремо відомі усім слова, наприклад українську народну пісню «Несе Галя воду» і кладемо її на безсмертну «Nothing else matters» Metallica. Виходить незвично, енергійно і головне цікаво. Закінчив свій виступ гурт «Європейською Червоною рутою» – зрозуміло які слова на пісню «The Final Countdown» гурту Europe.

А далі глядачі поринули у звуки класичного британського інді разом із гуртом F*LOVERS. Чистий, проникаючий у закутки душі голос, картата сорочка, і от уже зал наповнила атмосфера гурту «Oasis» і відчуття надзвичайної легкості. Виглядали музиканти дуже щасливими людьми, які настільки люблять свою справу, що їм все одно, що ніхто в залі не знає, яка з їх пісень нова, а яка стара. Вони просто насолоджувалися музикою. Своєю музикою.

П'ятими виступав гурт «поціновувачів маленького українського року у виконанні великих майстрів» – Іншиj День. От тут вже публіка остаточно закінчила з посиденьками за столами і перебралася ближче до сцени. Позитивно, весело і дуже «по-українськи».

ТРЕННаступними на сцені з'явилися хлопці з київського гурту П'ятий Вимір. Стало зрозуміло на кого чекали всі оті дівчатка, що ховалися до цього по закутках. Тепер вони з усіх сил заходилися стрибати попід сценою, плескати в долоні і підспівувати. Прикольний інді рок-н-рол, різнопланові пісні, дивакуваті тексти, емоційність і справжнє божевілля у залі. Відмітити хочеться харизматичного вокаліста-клавішника гурту, Вадима Лазарєва. Дійсно талановите виконання і надзвичайно сильна енергетика. Незвичним було закінчення виступу П'ятого Виміру. То була пісня «Мої пісні», присвячена друзям гурту, що були присутні на концерті. Всі розступилися і ось вона закохана пара танцює під романтичні звуки гітари, не помічаючи нікого навколо.

Завершував вечір гурт Н.Три. Через затримку з початком концерту багато хто вже побіг ловити останнє метро, але хлопці не вішали носа і грали від душі для тих, хто лишився. Розпочали виступ піснею «про Немо», після чого зіграли презентовану не так давно «Весну» і вже відомі слухачам пісні з альбому «Якби я міг знати…». Що тут сказати, «то була музика не обмежена рамками та забобонами».