категорії: репортаж стаття

На "Good Charlotte" "Рольова Модель" читали реп!

теґи: .Bingo cover fest, Extra! Extra!, Good charlotte, Li.Me, The Colour Drums, The Pizza Boyz!, Without Force, Без питань, Рольова Модель

Li.MeПродовжуючи Бінго кавер-фест «Warning psihi concert agency» цього разу показали широкому загалу «Good charlotte party». Цікавим є те, що прихильників панку та іншої гарної музики на таких дійствах стає то менше, то більше (мабуть в залежності від економічної кризи, або від улюбленого гурту). Цього разу аудиторія фанів «Good Charlotte» була дещо більшою ніж на минулій «Rock-n-Roll all night». Але. Минулого разу не було: драйву, емоцій, такого потужного слему… ну і звичайно, Женя Літо, у рамках шоу «Warning psihi», не літав зі сцени. Коротше хто не прийшов – хай шкодує. Було круто.

Розпочали шоу гурт «БЕЗ ПИТАНЬ». Чесно кажучи, народу взагалі мало зійшлося на початок. Хлопці собі грали, народ все сходився. Такий собі розігрів. Глобально звичайно співати про «море сісьок»…Чи може це модне? Мабуть «сіські» тепер кричать замість «емо сакс»? Грали, старалися, а аудиторія маленька. Очевидно, зробили помилку, зігравши на початку всі кавери, а на останок лишивши тільки свої треки. Добре було б змішати.

Without Force. Гурт який вразив своїм козирем, а саме – скрипкою у команді. Я взагалі не пригадую, щоWithout Forceб хтось грав панк зі скрипкою (якщо ми все-ж вважаємо «Король и Шут» пережитком минулого). Звучало просто суперово. Тож знімайте (а краще порвіть, виглядатиме по-панківськи) з свого хлопчика-скрипаля піджак і додавайте скрипку у свої композиції побільше. Бажаємо успіхів. Ви нагороджені званням ФаДієзу «відкриття цього вечора». :-)

Вже на розігріту і нормальну публіку прийшли «The Pizza Boyz». Скажу коротко. Свої пісні – дуже класно. Але вокал не дотягнув «Good Charlotte». Та і скріму не треба було в кавері… Кожному добре у своєму стилі, хоча публіка сприйняла все на відмінно. 

Гурт «The Colour Drums» були вимушені по технічним причинам грати без вокаліста. Якщо казати про інструментал – музика доволі технічна. Не давайте більше вокалісту холодного рево, хочеться послухати вас повністю і оцінити достойно. Проте вокаліста вирішили замінити учасники з «Warning psihi», і народним хором затягли «Keep your hands off my girl». Стібонули гарно. Чекаємо на «The Colour Drums» ще.

Гіркі лимони, або «Li.Me» з Донецку, недарма собі вибрали фруктову назву. Музичка запальна, нагадала про літо, та і чуваки The Pizza Boyz!на сцені в шортах відтворювали пляжну атмосферу. Проте вже дуже панківська муза :-) ну прямо таки без попси.

Героями вечора став гурт «Рольова модель». Дійсно, було найбільше схоже на «Good Charlotte». Мало того, одну з каверних композицій хлопцям допомагав співати Sharkey, як з’ясувалось, екс-вокаліст «Wasabi» та «Natural Born». Знову ж таки не дивлячись на те, що за словами вокаліста «ми ще вчимося» гурт видав ЕР та продовжує дивувати якісною музикою.

Бути хедлайнером припало на долю «Extra! Extra!». Доволі неординарний гурт. Але грали мало. Каверів, якщо я не помиляюсь було лише два. Публіка, нажаль, майже розбіглася. Схожа ситуація з «The Pizza Boyz», коли свої пісні класні, а кавери посередні. В будь-якому разі дякуємо за гарний виступ.

До нових зустрічей на наступному кавер-фесті!