Вісім причин відвідати Moloko Music Fest

теґи: Adam Green, Anniebri, Esthetic Education, Esthetic Music, Moloko Music Fest, Moloko Music Festival, Мистецький Арсенал, Ольга Пулатова, Сергій Бабкін, галерея, концерт, рок, фото

Pianoboy

Отже,  що можна загалом сказати про фестиваль? Якісний саунд, ненапружена атмосфера, що сприяє вільному сприйняттю музично-театрального дійства, і просто цікава музики. Було на що подивитись 19 вересня у київському Мистецькому Арсеналі.

 Відкривала фестиваль молода виконавиця з Одесси AnnieBri. Дівчина співала сильним голосом, професійно грала на фортепіано, рідко, але дуже гарно посміхалася, чим викликала тільки симпатії і живий інтерес, адже на сцені лиш вона і  фортепіано. Певно, так створюється чуттєвість і досягається реалістичність. У будь-якому випадку, гармонію мінімалізму виконавиця реалізувала на 100%: достатньо почуття, достатньо динаміки, достатньо сили. Виконувала пісні з нового, нещодавно виданого альбому «Lo-Fi Feeling». Дуже сильно нагадує Шон Маршалл, Яна Тірсена і чимось Елісон Моссхарт.

         Piss&Laugh – це те, що можна знайти в безмежній кількості у музиці західних виконавців, і те, чого у не почуєш у нас. Можна сказати, автентичний гурт. Юрій Хусточка, Ілля Галушко і Андрій Надольський – це, власне, і весь гурт. А в музиці – це потужна ритм-секція, безліч ефектів, клавіш і психоделічно-нойзовий гітарний саунд. Юрій Хусточка грав, звісно, на басу, на акустичній гітарі, на клавішних і підспівував, Ілля Галушко, як і в ЕЕ на гітарі, плюс співав, а Андрій Надольський – на ударці. Приємними моментами, хоча, можливо, і не супер-важливими, були вихід на сцену Саші Кольцової, яка підспівала хлопцям, і Дмитра Шурова, який зіграв на фортепіано.

         Pianoboy з самого початку справляє враження професійного, але вільного у творчому самовираженні, сучасного гурту. А гурОльга Пулатова & Verbaт – це Дмитро Шуров. Чудова гра, прості, не насичені глибоким змістом, і глибиною взагалі, тексти, стильна візуалізація – все, що потрібно, для того, щоб звернути увагу і, можливо, вдало забути/

 Від вокалістки Fleur якось підсвідомо очікуєш чогось, як мінімум, схожого н

а Fleur – це логічно. Але проект О. Пулатової і російського гурту Verba –  це відсутність ефемерності й невловимого духу, навпаки – типова, конкретна форма, легка для сприйняття. Але все одно музика дуже гарна. Verba позиціонується як пост-роковий гурт, хоча на фесті цього якось і не відчувалось. Внутрішній драйв, сильний вокал, поетичні тексти справляють своє враження, тому решта не має значення.

         Tikkle Me – шведський електропоп-дует. Свіжа, сучасна і достатньо приваблива музика. Якщо є щось у Zeigeist, то і в цьому проекті воно також є.

         Сергій Бабкін випромінював енергію, танцював, божеволів, концентрував захоплені погляди і потяги душевних глибин, співав сильно і по-справжньому. Ніякої фальші. Грав старі пісні, нову программу і, звісно, не залишав байдужим. Гармонія творця вільної музики і слухача – це виступ Бабкіна на MMF.

    Adam GreenAdanowsky – це життя і свято на сцені. Сюрреалізм у музиці і у її подачі.

         Adam Green і його музиканти виконували матеріал старих альбомів, відносно нового «Sixes & Sevens» і дещо зовсім нове. Сам Адам на гітарі не грав, але веселився, декілька разів ходив по рукам, безтурботно теревенив у мікрофон... Загалом вдало конектився з публікою. Вигляд, манера виконання і поведінки на сцені справляли враження дійсно цікавого виконавця, а не просто автора безлічі однакових фолк-композицій, цікавих хіба що текстами.

         Дякую організаторам за насправді цікаву подію у світі сучасної української музичної культури.