категорії: афіша події

Andy Fletcher DJ Set (Depeche Mode)

теґи: Andy Fletcher, Crystal Hall, Depeche Mode, Клуб "Crystal Hall"
Початок: 5.02.2011 23:00
Місце: Клуб "Crystal Hall"
Адреса: Київ, Дніпровський узвіз, 1
Предмет події: DJ Set Кількість відвідувачів: 0

Andy Fletcher DJ Set (Depeche Mode)Енді Флетчер почав свій DJ-тур в січні 2011 (http://www.depechemode.com/news.html).

Енді Флетчер: "Я дійсно хвилююся від того, що зможу побувати в тих місцях, які в минулому турі не відвідала наша група Depeche Mode. Я збираюся зіграти багато нових реміксів, а також старі улюблені композиції."

Енді Флетчер, він же Fletch, свого часу вплинув на історію музики XX століття, ставши одним із засновників легендарної групи Depeche Mode. Після 17 років співпраці з групою – спочатку в якості бас-гітариста, потім клавішника і, нарешті, беззмінного менеджера – Флетчер залишається вірним Depeche Mode навіть коли мова йде про його власні проекти. Так, звукозаписний лейбл Toast Hawaii названий Флетчером на честь сендвіча, яким пригощали музикантів на сніданок під час берлінських гастролей. А гурт Client, яку ще недавно продюсував Енді – ні що інше, як ностальгійний привіт старим добрим часам сінті-попу.

На даний момент Флетчер продовжує експериментувати зі звуком, але вже в новому форматі dj-сетів. Кар'єру діджея він почав випадково: в одному з турне музиканти Client запропонували Флетчу поімпровізувати в новому жанрі. Випадковий досвід несподівано переріс у нове велике захоплення музиканта і останнім часом він з величезним ентузіазмом і успіхом грає сети, в яких віртуозно компілює електронні семпли з хітами Depeche Mode. У цей вечір прозвучать Personal Jesus, Barrel Of A Gun, Precious і багато інших пісень в ексклюзивній свіжії обробці з перших рук. 

 
Я був там