категорії: афіша події

Eletricity In Our Homes, Труд,

теґи: Eletricity In Our Homes, seahorse
Початок: 16.04.2012 20:00
Місце: Клуб Хліб
Адреса: Київ, вул. Фрунзе, 12
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Electricity in our homesWeirdtropics представляє концерт британської пост-панк групи Electricity in our homes спільно з групами Труд і Seahorse

Eletricity In Our Homes (uk) стали сюрпризом для британської сцени, вони тільки зовні здаються приглушено-сірими. Вже з виходом першого «короткометражного» релізу на EP, нові герої DIY привернули увагу музичних журналів, зокрема таких як NME, Art Rocker, Guardian, які назвали їх одним з головних відкриттів лондонського андеграунду. Музиканти вже встигли виступити на одній сцені з такими гуртами як The Horrors, Neils Children, Klaxons, New Order, These New Puritans.

До того ж хлопці записали новий альбом Dear Shareholder з яким виступлять в Києві

Труд (Москва) – новий сайд-проект учасників групи Manicure. Жора Кушнаренко, відомий як бас-гітарист московської групи Manicure, запустив сайд-проект разом з колегою по Manicure – барабанщиком Ільдаром Іксанова. Під ім'ям «Труд» вони записують брудний пост-панк з текстами російською мовою, що багато в чому нагадує групу «Утро» (паралельний панк-проект учасників групи Motorama).

T E E N A N G S T – the new thing

Seahorse – Група була сформована в 2008 році в Києві. Хлопці завоювали київську публіку, жанр яких умовно можна визначити як post-punk/new-wave.

 

 
Я був там