категорії: афіша події

Фестиваль "Славське Rock"

теґи: Славське, Славське Rock, фестиваль
Початок: 29.07.2011
Закінчення: 31.07.2011
Місце: Славське
Адреса: Львівська обл., Сколівський р-н, селище Славське
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 0

Фестиваль Цього року міжнародний фестиваль «Славське Рок» проходитиме вп’яте.  Ювілейний фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років.

За час існування «Славське Рок» заробив собі репутацію одного з найкращих фестивалів України. Фестиваль робить акцент на музичній програмі, але, в той же час не менше уваги приділяє мистецькій, екологічній та спортивній складовим.

Ідея полягає в об’єднанні активної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом «Я люблю Карпати». 

Line-up Вечірньої (головної) сцени

Цього року музична програма буде представлена двома сценами – Денною та Вечірньою. 

29-31 липня гостей «Славське Рок» потішать своїми виступами наступні гурти:

 • Гайдамаки – фольк-рок-гурт з, майже 20-ти річною історією, на чолі з харизматичним та яскравим Олександром Ярмолою. Добре знані в цілому світі, «Гайдамаки» представляли Україну на таких всесвітньо відомих фестивалях, як Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock та багатьох інших. «Гайдамаки» – це перший український гурт, що підписав контракт з потужним британським рекордингом EMI. На фестивалі в Славську «Гайдамаки» покажуть своє шоу у стилі «козак-рок», наповнене синтезом року, дабу, панку і ска, сумішшю української та балканської музики в супроводі неординарного віджеїнгу від світових майстрів. 
 • Тартак – на їх рахунку 7 альбомів, а також збірки реміксів, сингли. В 1997-му «Тартак» переміг на «Червоній Руті», після чого почався їх тур Україною, і ще до виходу першого альбому пісні «Тартака» знали напам’ять. «Мозок гурту», Сашко Положинський, відомий активною політичною громадською позицією, про яку свідчать тексти його пісень та публічні виступи..
 • Піккардійська Терція - а-капельна формація, що поєднує у своїй музиці поп, рок, класику, фольк, джаз, кантрі, духовну музику, рок-н-рол та блюз. Їх творчість називають інтелектуальною, такою, що виховує в аудиторії хороший смак. Колектив утворився в 1992-му і за майже 20-річну історію став переможцем багатьох українських фестивалів, тричі представляв Україну на міжнародному фестивалі акапельного співу Vokal Total в Мюнхені. В активі гурту є пісні 12-ма мовами. Музикантів добре знають у Європі, Америці та Далекій Азії. 
 • Dritte Wahl – німецький панк-рок гурт з Ростока. В перекладі з німецької dritte wahl означає третій вибір. Свій політичний панк-рок з дуже прямими текстами німці творили ще у 1988-му, в комуністичній Східній Німеччині. У 1998-му гурт заснував власний рекординговий лейбл Rausch Records, який пізніше перейменували на Dritte Wahl Records. За 23 роки плідної праці гурт записав 23 альбоми! В Європі мабуть не залишилось країни, де б не знали Dritte Wahl. 
 • Sztywny Pal Azji – польський рок-гурт, популярний наприкінці ’80-их – на початку ’90-их років. Популярність здобули у 1986-му під час фестивалю Jarocin Festival. У музиці поєднують панк-рок, реггі і поп. В ’90-их гурт тимчасово розпався, але в 2007-му повернувся на сцену з новим натхненням, вокалістом та платівкою.
 • Oт Vinta – лідер української рокабілі-сцени. Заснований у далекому 1993-му, рівненський гурт активно використовує у своїй творчості український фольк – за це їхній стиль виконання назвивають "украбілі". Учасники гурту на чолі з неперевершеним Юрієм Журавлем за довгу історію часто змінювались, поки не досягли того найкращого складу, який присутній в гурті сьогодні. Драйвові «Oт Vinta» неодноразово брали участь і перемагали на багатьох фестивалях, вони були гостями першого «Славське Рок» (2007 р.). Запальні пісні цих музикантів розворушать будь-кого!
 • ДримбаДаДзиґа – один з найпотужніших фольк-рокових гуртів України на чолі з неперевершеною вокалісткою Інною Прокопчук вже вдруге стане учасником «Славське Рок». Вперше «ДримбаДаДзиґа» виступала на фестивалі у 2007 році, тоді ж був записаний їх дебютний альбом «Славське Rock 2007 Live». Команда відіграла на багатьох вітчизняних рок- та етно-фестивалях, а також представляла Україну на закордонних фестивалях, найяскравішим серед яких став виступ на «Przystanek Woodstok» у Польщі. 
 • Animals’ Session – рок-гурт з Миколаєва. Свою музику учасники присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій – «Animals») та явищам природи. Після того, як у 2004-му до гурту приєдналась вокалістка Олександра Макаровська, Animals’ Session записали по-справжньому зрілий альбом. Саме в серпні цього року група святкуватиме своє десятиріччя! Гості двох останніх фестивалів «Славське Рок» добре запам’ятали цих музикантів, а закордонні колеги хвалять їх творіння і відзначають неабиякий професійний зріст.
 • Jack O’Lantern – андерграундний львівський гурт, сформований у 1993-му. Грали на багатьох фестивалях як в Україні так і за кордоном. Раніше у виконанні Jack O’Lentern тяжіли до арт-року. Зараз їх музика це – софт-рок, джаз, фанк-рок. У 2003-му гурт вирішив взяти творчу паузу, але з минулого року знову продовжив музичну активність.
 • Трутні – команда, що грає у стилі хард-рок. Засновником та беззмінним ідейним лідером гурту є Олег Гончар, який пише пісні та музику для команди. «Трутні» двічі ставали переможцями на всеукраїнському рок-фестивалі «Тарас Бульба» у 2003 та 2004 роках. Гурт брав участь у багатьох українських фестивалях та неодноразово виступав за кордоном.
 • Los Colorados – тернопільська команда, що здобула світову славу, виконавши кавер на пісню Кеті Пері Hot & Cold. Кількість переглядів відео їхнього каверу на YouTube сягнула 3,5 млн, що є найвищим результатом серед української музичної індустрії. Кавер показали у відомій в США розважальній програмі Ellen DeGeneres Show. Пізніше відео помітила й сама Кеті Пері: вона розмістила ролик у своєму блозі з підписом «inspired» (з англ. «надихає»).Самі Los Colorados свій стиль виконання називають агро-рок, оскільки більшість їх пісень присвячена агро-тематиці.
 • WashingTones – молода команда, що стрімко та впевнено розвивається і чітко бачить свій напрямок. Гурт сформувався у 2008-му, але за свою недовготривалу історію встиг зіграти багато концертів та виступити на декількох рок-фестивалях. Співають трьома мовами. Основна – англійська. Славу здобули завдяки відео на пісню «Dr.House».
 • Ніагара – львівський рок-гурт, заснований у 2000 році. Гурт є лауреатом багатьох фестивалів. В 2001 році гурт «Ніагара» випустив свій перший демо-альбом «5 кут». Після цього команда випустила ще один демо-альбом «Мало» (2004) та два промо-альбоми: «Я С.А.М.О.Т.А»( 2005) і «Добра…» (2008). Як говорять самі учасники гурту про себе: «Ніагара» – гурт, який шокує водоспадом енергетичної альтернативної музики».
 • Гапочка – у 2007-му Катя Гапочка, приїхавши навчатись до Київської Консерваторії, вирішила
  зібрати свій гурт. Спочатку команда називалась «Гурт Каті Гапочки», в процесі творчого пошуку
  було змінено декілька назв, але пізніше гурт повернувся до початкової, але більш короткої –
  «Гапочка». Стиль який приписують цьому колективу більш за все він схожий на бріт-поп, фанк,
  фолк, рок, поп-рок, софт-рок.

На денній сцені цього року виступатимуть: «Тринадцять», SWEETLO, «Медовий полин», «АКК», «Ренесанс», Minamorali (ех-Dоріан Грей), Vivienne Mort, Dumb Surgeon, «Орган!к».

«Славське Рок» піклується про чистоту навколишнього середовища і, зокрема, Карпатських гір. Тому щороку розробляєо екологічну програму. Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на «Славське Рок» в якості керівника екологічної програми. Свої екологічні ініціативи слід надсилати Катерині Дідковській на e-mail didkovskakd@gmail.com.

Вхід на фестиваль: 3 дні – 100 грн, 1 день –  50 грн 

Компанія-організатор: «Спортивні та культурні ініціативи»

Розклад

29 липня

Вечірня сцена
«Ніагара»
Jack O’Lantern
Sztywny Pal Azji
«Піккардійська Терція»
Dritte Wahl

30 липня

Денна сцена
«Недаремно»
«Малхолланд Драйв»
Мінаморалі
SWEETLO
Ренессанс

Animals’ Session


Вечірня сцена
WashingTones
Los Colorados«Трутні
Гайдамаки


31 липня

Денна сцена
«13»
«Медовий полин»
Vivienne Mort
Dumb Surgeon
«Гайдамаки»

Вечірня сцена

«Гапочка»
«ДримбаДаДзиґа»
От Vinta
«Тартак»

Цього року, у зв'язку з проведенням будівельних робіт на стадіоні в смт.Славське, фестиваль змінив локацію Вечірньої сцени. Вона буде знаходитись на галявині між турбазою "Політехнік" та "Перлиною Карпат".

Відзначимо також, що на «Славське Рок» за підтримки клубу «Партизан» діятиме кемпінг (наметовемістечко). Кемпінг буде знаходитись на острові, де раніше на час фестивалю розташововувався кермаічний симпозіум. Наметове містечко буде мати обмежену територію, яка знаходитиметься під охороною. Також фестиваль забезпечує найперші зручності для тих, хто житиме в кемпінгу – вода і туалет. Крім того в наметовому містечку діятиме кухня, де можна буде смачно поїсти.

Вартість поселення:
1 день – 40 грн
2 дні – 80 грн
3 дні – 100 грн
В ціну входить вартість поселення в дво- або чотиримісному наметі, спальник, каремат.

Для поселення діє попереднє бронювання.
Тел. для бронювання місць: (063) 656 12 30 – Андрій

Для тих, хто їде на фестиваль зі своїми наметами будуть відведені спеціальні території для розміщення, або ж можна буде ставити намети на вільних територіях, які не є приватною власністю.

 
Я був там