категорії: афіша події

Країна Мрій

теґи: Країна мрій, фестиваль
Початок: 25.06.2011 10:00
Закінчення: 26.06.2011
Місце: Співоче Поле
Адреса: Київ, Співоче поле
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 1

8-ий етно-фестиваль "Країна Мрій" пройде на "Співочому полі" у Києві 25 та 26 червня.

http://sumno.com.ua/media/images/galleries/2009/03/03/fadieznews/afishakm2011.jpg

Вхідний квиток: на 1 день – 50 грн., на 2 дні – 80 грн. Попередній продаж: 30 грн. на 1 день та 60 грн. на 2 дні.

Вхід для дітей до 12 років та пенсіонерів – безкоштовний.

Попереднє замовлення квитків на сайті http://karabas.com/ та за телефоном 590-55-55

Програма фестивалю

25 та 26 червня 2011 року на Вас чекатимуть:

Алеї Майстрів з 10.00

Конкурс вишиванок (тільки 26 червня) від партнера фестивалю «Кока-Кола Україна» з 12-00 до 15-30

Українсько-японський центр 25-26 червня (14:00-20:00)

  • Японські танці Бонодорі
  • Майстер-клас із каліграфії
  • Куточок одягання літнього кімоно «юката»
  • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
  • Фотографування в образі самурая та гейші
  • Майстер-клас з орігамі
     

Галявина «Ярило» 25-26 червня

Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00

Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

Книжкові майстер-класи: з друкарської справи, із палітурення книжок, з каліграфії, з виготовлення паперу, з ілюстрування книжок.

Літературний курінь: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

 

25 червня:

Майданчик «Етно-Fashion» (Вперше на «Країні Мрій»!)

Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі «Етно».

Презентація нового компакт-диску унікальної музичної етно-джазової формації «Самата» з міста Чернівці. Музиканти представлять свій новий альбом у стилі «сучасний карпатський нью-ейдж», складений з інструментальних версій найвідоміших хітів гурту «Воплі Відоплясова». Саме ці твори стануть музичним оформленням фейшн-показу.

  • 16.00 – Показ Зінаїди Ліхачової
  • 16.20 – Показ Наталії Міщенко
  • 16.40 – Показ Олени Серебрової
  • 17.00 – Показ Олесі Теліженко
  • 17.20 – Показ Роксолани Богуцької
  • 17.40 – Прес-конференція дизайнерів та музикантів – учасників проекту (прес-центр Фестивалю)

Співорганізатори проекту – «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій».

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 14.00-15.00 – Література етнічних спільнот України
  • 15.00-17.00 – ІІ Кобзарський слем. Слем-майстер Сталкер (Євген Манженко)
  • 17.00-18.00 – Література етнічних спільнот України
  • 18.00-19.00 – Літературно-музичне дійство від Артема Полежаки та гурту Барабас «Літо, Любов, Полежака»

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

  • 14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
  • 16.00 – 17.00 – Дитячий колектив «Вербиченька» (дитячі пісні,ігри та забави) від музею І. Гончара
  • 17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 14.00 – 15.00 – «Кросна» (Україна)
  • 15.00 – 16.00 – Йорий Клоц (Львів)
  • 16.00 – 17.00 – «Добрі Люди» (Україна)
  • 17.00 – 18.00 – ТопОрКестра

Сцена «Майстерня танців»

  • 14.00 – 15.00 – «Добрі Люди», майстер клас українських танців
  • 15.00 – 16.00 – «ТопОрКестра» – майстер-клас молдавських танців
  • 16.00 – 17.00 –
  • 17.00 – 18.00 – Осман Джемілє та онсамбль «Джемілє», майстер клас татарських танців

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 13.00 – 14.00 –
  • 14.00 – 15.00 – Ярослав Криско, бандура (Львів)
  • 15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
  • 16.00 – 17.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
  • 17.00 – 18.00 – Тарас Силенко, бундура (Київ)
     

Вечірня сцена

  • 18.00 – 19.00 – Камо Грядеши (Україна)
  • 19.00 – 20.00 – Тартак і АСТАРТА (Україна)
  • 20.00 – 21.00 – Осиміра (Білорусь)
  • 21.00 – 22.00 –
  •  

26 червня:

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

  • 14.00 – 15.00 – Зустріч з Оксаною Забужко
  • 15.00 – 17.00 – Література регіонів України
  • 17.00 – 18.00 – Зустріч з Василем Шкляром
  • 18.00 – 19.00 – Вечір Іронічної Поезії (Юрко Позаяк, Артем Полежака, Сергій Пантюк, Келя Лікеренко, Сталкер (Євген Манженко), Макс Паленко, брати Капранови)

Літературні юшки від Коронації слова (дворик музею Гончара, з 13.00)

Фірмовими юшками та цікавими байками частуватимуть:

  • Анатолій Дністровий та Сергій Пантюк,
  • Олександр Есаулов,
  • Дара Корній,
  • Антон Санченко та Максим Кідрук,
  • Вікторія Гранецька та Наталія Тисовська,
  • Брати Капранови

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

  • 14.00 – 15.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки
  • 16.00 – 17.00 – «Райгородок», інтерактивні народні ігри з дітьми
  • 17.00 – 18.00 – Ярослава Левчук, майстер-клас: дитячі забавлянки для найменших, колискові

Сцена «Під Стінами Лаври»

  • 14.00 – 15.00 – гурт Мандрівних дяків (Дніпропетровськ)
  • 15.00 – 16.00 – гурт «Надобридень» (Україна)
  • 16.00 – 17.00 – «Aqmescit», кримсько-татарський гурт
  • 17.00 – 18.00 – джаз-квінтет

Сцена «Майстерня танців»

  • 14.00 – 15.00 – «Буття», майстер клас українських танців
  • 15.00 – 16.00 – Рожаниця, майстер клас «Вулиця»
  • 16.00 – 17.00 – «Кросна», майстер клас українських танців
  • 17.00 – 18.00 – «Хорея козацька», майстер клас середньовічного танцю

Сцена «Кобзарська майстерня»

  • 13.00 – 14.00 –
  • 14.00 – 15.00 –
  • 15.00 – 16.00 –
  • 14.00 – 17.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
  • 17.00 – 18.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)
     

Вечірня сцена

  • 18.00 – 19.00 – De Temps Antan (Канада)
  • 19.00 – 20.00 – Ят-ха (Республіка Тува)
  • 20.00 – 21.00 – Hazmat Modine (США)
  • 21.00 – 22.00 – Олег Скрипка та Джаз-бенд «Забава» (Україна)
 

На події були

Всі
Я був там