категорії: афіша події

Ляпис Трубецкой

теґи: Бінго, ляпис трубецкой, клуб "Бінго"
Початок: 18.02.2011 20:00
Місце: клуб "Бінго"
Адреса: Київ, пр-т. Перемоги, 112
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

Ляпис Трубецкой11 березня 2011 білоруська група «Ляпис Трубецкой» випустить свій новий альбом «Веселые картинки».

Але перед тим, як альбом одягатиметься в тверду обкладинку Ляпіси вперше представлять свої нові пісні живцем у повноцінному турі Україною.

Розпочнеться історія нового альбому у Києві – 18 лютого.

 За словами лідера «Ляпісів» Сергія Міхалка, він буде докорінно відрізнятися від трилогії «Капитал» / Manifest / «Культпросвет».

«Три попередні платівки були бронебійними з музики і прямолінійними за змістом, – пояснює Міхалок. – Для нас було важливо розповісти про свій світогляд, тому ми використовували мінімальні виразні засоби, щоб вони жодним чином не прикрашали і не спотворювали те, що ми хотіли донести до публіки. А у «Веселых картинках» на перший план виходять не ідеї, а емоції, тому, працюючи над цим альбомом, ми вирішили відмовитися від усіх догм і зруйнувати свої власні стереотипи про звучання гурту «Ляпис Трубецкой».

У записі «Веселых картинок» брали участь безліч запрошених музикантів, активно використовувалися народні та електронні інструменти. Але при всій експериментальності аранжувань, пісні, які увійдуть до нового альбому, вийшли набагато більш камерними та ліричними, ніж усе те, що виходило «з-під пера» «Ляпісів» за останні 4 роки.
 
На думку Сергія Міхалка, ці пісні добре впишуться в концертну програму «Ляпісів»: «Наша програма останнім часом перетворилася на музичний «Хаммер», це була програма-танк. Ми взагалі відмовилися від виконання повільних композицій, єдиною повільною і чуттєвою піснею, яку ми грали, були «Огоньки». А треки з альбому "Веселые картинки" зроблять наші концерти більш цікавими, тому що в них будуть хвилини емоційного відпочинку, коли і глядач, і артист можуть трошки помедитувати».

Квитки:
фан-зона: від 120 грн.
vip: від 250 грн.
ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ: 044 362 85 68
 

18 лютого – Київ, Україна. БІНГО

 

На події були

Всі
Я був там