категорії: афіша події

Олег Собчук (С.К.А.Й)

теґи: Олег Собчук, С.К.А.Й.
Початок: 28.01.2011 20:00
Місце: Фестиваль-ресторація "Диван"
Адреса: Київ, вул. Басейна, 2а
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Олег Собчук (С.К.А.Й)28 січня (п’ятниця) в 20:00 у фестиваль- ресторації "Диван" вокаліст гурту С.К.А.Й. Олег Собчук презентує сольний проект під назвою «Muza»!
Під час роботи над альбомами гурту С.К.А.Й. Олег Собчук паралельно створював пісні, які не вписувалися в концепцію колективу.

Після релізу альбому «!» («Знак оклику»), на початку 2011 у Олега з’явився час попрацювати над «неформатними» для С.К.А.Й, але дуже близькими до душі піснями.
Олег Собчук: «Гурт С.К.А.Й. – це гурт, який для мене буде завжди на першому місці, я приділяю йому 90% свого часу і так буде й надалі. Проте гурт вже сформований і має свого слухача. Ми не хочемо вносити в цю музику зміни, змішувати стилі і робити зі С.К.А.Й. вінегрет, тому й формуємо нову абсолютно іншу програму під назвою «MUZA».


Сольний проект Олега Собчука суттєво відрізняється від творчості С.К.А.Й., насамперед акустичним підходом у звучанні і присутністю максимальної кількості експериментів з різними музичними напрямками – від акустики до електроніки, від саксофону до діджейського сету. Не виключені експерименти з мовами, а також з кількістю учасників проекту.

Олег Собчук: «Ідея створення сольного проекту «Муза» виношувалася мною вже давно. За 9 років моєї музичної кар’єри накопичилося дуже багато цікавого музичного матеріалу, який не вписується в рамки гурту С.К.А.Й., але який є не менш красивим. Тому було вирішено створити концертну програму, де б реалізувалися наші найбожевільніші музичні фантазії».

Концертна програма «Muza» – це 15 пісень, серед них два кавери (Depeche Mode – Enjoy the silence, та кавер-сюрприз), а також низка несподіваних дуетів. Окрім вокаліста у складі проекту є гітарист та клавішник. Проте кількість музикантів у проекті не є сталою. З розвитком програми до музикантів приєднуватимуться майстри гри на інших інструментах, зокрема саксофоністи, флейтисти, тромбоністи і навіть діджеї.
Першою ластівкою сольного проекту стала пісня-дует фольк-співачки Марти Шпак і фронтмена гурту С.К.А.Й. Олега Собчука під назвою «Історія». Наприкінці січня в український телеефір вийде кліп на цю композицію.

Вхід: попередній продаж – 80 грн, в день концерту – 100 грн.
 

 
Я був там