категорії: афіша події

Рок-коляда

теґи: Кораллі, Люди добрі, Рок-коляда, паб «Хмільний дім Роберта Домса», Ґорґішелі
Початок: 13.01.2011 20:00
Місце: паб «Хмільний дім Роберта Домса»
Адреса: Львів, вул. Клепарівська, 18
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

Рок-коляда

Святкування Різдва у Львові вже втретє буде доповнене унікальним для України етнофестивалем «Рок-коляда».

Основні особливості фестивалю – виконання гуртами колядок та щедрівок у авторській обробці та неповторна атмосфера свободи тіла і душі, яку творить поєднання різдвяного настрою, коляди, якісної української музики різних жанрів і неодмінно хорошої компанії.

Відбудеться «Рок-коляда» 13 січня у «Хмільному домі Роберта Домса».

Першими на сцені колядуватимуть львівські грузинки Тамара та Етері Ґорґішелі, які представлять ексклюзивну різдвяну акапельну програму.

Продовжать вечір запальним сатиричним фольком «Люди Добрі», які ще 5 років тому почали забавляти львів’ян та гостей міста як вуличні музики, і за цей час встигли об’їздити безліч фестивалів та концертних майданчиків  не тільки України, а й Європи. 

Вже традиційним хедлайнером «Рок-коляди» буде івано-франківське рок-вар’яте «КораЛЛі». Цього року хлопці приїдуть до нас з дією «Ангели року» та сюрпризом – релізом довгоочікуваної платівки. Під час виступу «КораЛЛів» публіка буквально божеволіє – руки і ноги розлітаються в різні боки, а горло неодмінно викрикує слова пісень з рідними карпатськими мотивами.

Запрошуємо Вас відчути неймовірну атмосферу «Рок-коляди» напередодні Старого Нового року, 13 січня у «Хмільному Домі Роберта Домса» (вул. Клепарівська, 18). Починаємо колядувати о 20:00.

Квитки з 30 грудня в актуальному українському магазині «Наш Формат» (вул. Староєврейська 28, район пл. Ринок).

Вартість квитків в попередньому продажі 50грн, на вході 60грн.   

 

На події були

Всі
Я був там