категорії: афіша події

Скрябін і NoraLasso

теґи: Noralasso, Скрябін
Початок: 2.04.2011 19:00
Місце: клуб "Forsage"
Адреса: Київ, вул. Гарматна, 51 а
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Скрябін презентує свій новий альбом «Історії двох», а NoraLasso крім годинного виступу презентують свій новий сингл «Веером» – спільний дует з Кузьмою.

Скрябін і NoraLasso
Фронтмен відомого українського колективу «Скрябін» Андрій Кузьменко, якого шанувальники більше знають під ім'ям Кузьма, пообіцяв, що вже цієї весни світ побачить нова платівка гурту, записана в стилі 80-х.
Розмови про те, що Кузьма Скрябін бажає записати музику для свого альбому у стилі музики 80-х років, велися музикантом достатньо давно. Але тепер нарешті довгоочікувана мить настала, і задумки автора почали реалізовуватися. За словами Кузьми зараз прийшов той момент, коли він накопичив достатню кількість емоцій, які отримав від кумирів своєї юності:

«Я зміг подивитися багато виступів ідолів 80-х років. Протягом минулого року мені пощастило побувати на концертах таких зірок як Howard Jones, Human League, China Crisis та багатьох інших чудових артистів. А після того як подивився виступ групи «OMD», я прийшов до думки про те, що все-таки треба повертатися до тієї музики, від якої у мене до цих пір мурашки по шкірі, яка не дає мені спокою».

Зараз новий диск гурту «Скрябін», навіяний творчістю інших музикантів, знаходиться в процесі роботи над ним. У нього вже є назва – «Історії Двох». Цієї весни меломани зможуть придбати нову платівку в музичних магазинах країни.

Практично всі пісні, які увійдуть до нового альбому групи були записані Кузьмою без участі інших музикантів з групи. На думку фронтмена, відтворити музику 80-х можуть лише ті, хто виріс на ній:

«Платівка була витримана в певному стилі і без активної участі інших музикантів групи. Тому що, по-моєму, було б несправедливо вимагати від хлопців того, про що вони не мають уявлення. Тому в процес створення музики я поринув сам».

Інтерв'ю Кузьми на Просто радіо 31 березня про концерт, про альбом, про життя.

NoraLasso на Просто радіо 2 квітня в 12.00

Вартість квитків на концерт 2 квітня:
80 грн – попередній.
100 грн – в день концерту з флаєром.
120 грн без флаєра.
100 грн – free club.
100 грн – власники клубних карток.
Квитки дійсні для нічної програми клубу.

Замовити квитки

Замовлення столиків 406-76-00

Інформаційна підтримка: 232-67-80 і 063-497-96-06 з 14.00 до 22.00

 
Я був там