категорії: афіша події

Stepan і Meduza, Autofish, Zapaska

теґи: Autofish, Stepan і Meduza, zapaska, клуб "Sullivan Room"
Початок: 3.05.2012 19:30
Місце: клуб "Sullivan Room"
Адреса: Київ, вул. Прорізна, 8
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Stepan і Meduza, Autofish, Zapaska

3 травня у «Sullivan Room Kiev» відбудеться третій концерт серії «Незалежні Четверги» інді-музики – особливо помітних вечірок цієї весни від «ХХХ Waves». У цей четвер зустрічайте арт-панків Stepan і Meduza, біг біт гурт Autofish та інді- фолк дует Zapaska.  

STEPAN I MEDUZA – арт-панк-союз трьох київських музикантів, пісні яких універсальні для кількох поколінь та особливо привабливі для прихильників міксу а-ля ретро і сучасної альтернативи у широкому розумінні.  

AUTOFISH – дует, густа електронна еклектика якого перебуває на межі біг біт, техно та енергійної синтезаторної психоделіки. В’язкі ритмічні треки, речитатив, густий, потужний прямолінійний біт, елементи дабу і індастріалу викликають асоціації із The Prodigy, The Chemical Brothers і рейвами 90-х.  

ZAPASKA – інді-фолк дует, що робить музику за принципом live looping. Вони створюють прості й водночас експериментальні композиції, використовуючи різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітару, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів.  

На концерті у «Sullivan Room Kiev» відбудеться розіграш подарунків від «Real Music», технічного партнера «Незалежних Четвергів», та квитків на різні концерти.  

«Незалежні четверги» – серія вечірок інді-музики (з англ. Indie – «Independent» – незалежний) у Києві, найцікавіші зразки чудернацької, вільної, модної, захопливої, непередбачуваної української музики, свіжої альтернативи мейнстріму та шоу-бізнесовим проектам. Мелодії та ритми української незалежної сцени представляє лейбл «XXX Waves».  

Вхід: 50-60 грн  

 
Я був там