категорії: афіша події

Stoned Jesus

теґи: Stoned Jesus, арт-клуб "44"
Початок: 21.03.2012 21:00
Місце: арт-клуб "44"
Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 44б
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Stoned Jesus21 березня в 21:00 на сцені арт-клубу "44" Stoned Jesus представлять свій новий альбом "Seven Thunders Roar". Крім того, це буде перший в історії групи сольний концерт.

Stoned Jesus грають вінтажний рок в найкращих традиціях 70-х, черпаючи натхнення не тільки з важкого блюзу, раннього прогрессива і класичної психоделії, а й навіть з гранжу, стонера і пост-хардкору 90-х. Назва проекту віддає жартівливу данину існуючим думерскім кліше, але музика більш ніж серйозна.

Група, створена Ігорем Сидоренко (Krobak, Funeral of the Sun, Voida, Arlekin, МС Прожектор) в 2009 році, вже встигла випустити повноформатник "First Communion" (2010) і ЕР "Stormy Monday" (2011), а також двічі зайняти 4 -е місце в Українському Фіналі міжнародного конкурсу The Global Battle Of the Bands.

2012 для Stoned Jesus став початком співпраці з незалежним лейблом Іншамузика, який і випустить за сприяння компанії Moon Records нову платівку команди – "Seven Thunders Roar". Днями відбулися зйомки дебютного відео гурту на композицію "Stormy Monday". Режисером відео виступив культовий український кліпмейкер Віктор Придувалов (прем'єра відео очікується в березні-квітні). А вже в кінці березня Stoned Jesus відправляться в свій перший європейський тур і відвідають з концертами 10 міст в 7 країнах.

Вхід – 40 грн

 
Я був там