категорії: афіша події

Tom Morris (from Her Name Is Calla)

теґи: Her Name Is Calla, Tom Morris, Фестиваль-ресторація "Диван"
Початок: 14.03.2012 20:00
Місце: Фестиваль-ресторація "Диван"
Адреса: Київ, пл. Бессарабська, 2 а
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

14 березня (середа) в 20:00 у фестиваль-ресторації виступить британський музикант Том Морріс.

Том Морріс (TE Morris) перш за все відомий тим, що є засновником та незмінним лідером британського гурту Her Name Is Calla. Але на відміну від багатошарової і темної music-noir, сповненого болю, покрученого пост-року, що він грає у гурті HNIC, його сольний проект відрізняється простотою і чистотою. Без жодних сюрпризів та прихованих ігор. Це так, ніби музикант прийшов до кращого розуміння себе і мистецтва, яке він створює. «Просто вокал і гітара. У моїй власній музиці я спеціально вибрав підхід із зануренням у музику; хочу мати побільше простору в піснях» – відзначає Том.

Відоме видання PopMatters порівнює сольний проект Морріса із Деміеном Райсом, але відзначає в Томові «свіжіший та більш драматичніший підхід, обдуману і вдало підібрану лірику. Сором’язлива й скромна людина в житті, на сцені стає безстрашним і гордим музикантом, що розтопить байдужість навіть найбільш прохолодно налаштованої аудиторії».

Минулого року Том видав кілька сольних EP («Moon EP», «An Ocean is Enough to Love», «I Could Of Been A Fire», «Every Second, Forever») і побував в Києві та Львові з концертами. Аудиторія зустріла Тома дуже тепло і привітно, що дало поштовх ознайомити цього чудового музиканта з іншими містами.

На підтримку Тома у Києві виступить молодий київський проект Voida.

Коли: 14 березня (середа) в 20:00
Вхід: 60 грн (без флаєра), 40 грн (з флаєром). Флаєром є квиток на попередній концерт гурту Her Name Is Calla, що відбудеться в Києві 7 березня

 
Я був там