категорії: афіша події

Traktor Bowling & ##### (5 diez)

теґи: 5 DIEZ, Marvel, Traktor Bowling, Бінго, клуб "Бінго"
Початок: 8.04.2011 19:00
Місце: клуб "Бінго"
Адреса: Київ, пр-т. Перемоги, 112
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

Traktor Bowling & ##### (5 diez)Клуб Бінго представляє масштабний концерт, учасниками якого стануть Traktor Bowling та ##### (5 DIEZ). Гостями концерту буде київська команда Marvel.

Traktor Bowling (Москва)
Московський alternative rock / metal гурт з жіночим вокалом. Команда утворилася у 1996 році, але перший повноцінний альбом вийшов через шість років – у 2002. Основна «родзинка» колективу – глибока і життєва лірика, пронизливий жіночий вокал разом з важким гітарним звучанням.

##### (5 DIEZ) (Вітебськ-Москва)
Один з найвідоміших та найуспішніших білоруських альтернативних гуртів, заснованих в 2001 році у Вітебську (Республіка Білорусь). За свою невелику кар'єру група випустила п'ять повноформатних альбомів і зіграла важливу роль у становленні російськомовної важкої музики. Н

MARVEL (Київ)
Кияни MARVEL – одні з найяскравіших представників нинішньої української альтернативи. Матеріал групи – це оригінальний альтернативний рок, з цікавим жіночим вокалом, мелодійною музикою і драйвовими рифами.


Вартість квитків.
Попередній продаж – 100 грн.
У день концерту – 120 грн.
Для гостей з інших міст: у день концерту у Бінго (за наявності квитка з потяга чи автобуса + паспорт або студентський) – 100 грн.

Квитки можна придбати:
– У клубі Бінго (з 16:00 до 01:00) тел. 42-42-555;
– В комп'ютерному клубі Samsung C Club на Бессарабці.

 

На події були

Всі
Я був там