категорії: афіша події

Творчий ювілей Сашка Лірника

теґи: Лірник Сашко, Центральний будинок художника
Початок: 19.10.2011 19:00
Місце: Центральний будинок художника
Адреса: Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), 52А, корп. 1
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

Творчий ювілей Сашка Лірника.
Казкаря з великої літери, живої легенди українського сучасного казкарства.

Так сталося, що Ювілейний концерт Сашка під назвою «Чверть століття доброти» або «Вдар лихом об землю» стане одночасно і його ж першим сольним концертом.

У кращому колі своїх друзів-артистів, таких як: Едуард Драч, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, Григорій Лукяненко – гурт «Рутенія», Володимир Самайда та Марго, Олесь Журавчак, славетний засновник української химерної оповіді-казки
розповідатиме «Казки для дорослих».

Мудрі люди кажуть, що той, хто щоденно слухає казки Лірника, живе довше, веселіше, ніколи не хворіє та нічого не боїться!

Шалена популярність, якої зажив Сашко Лірник завдяки своїм аудіо-книгам, фестивальним походенькам і природній харизмі призвели до того, що запросити на презентацію, святкову вечірку чи інший захід Сашка Лірника є вельми престижно. І хоч такі зустрічі, як сам зізнається Сашко, приносять йому непогані заробітки, для дітей і фестивального люду він і зараз розказує казки
безкоштовно, бо залишається вірним собі й давно обраному життєвому стилю Сковороди, під який себе підлаштовує: «Світ ловив мене і не впіймав».

Квитки можна придбати: http://www.kvytky.ua/ua/event/11732

 
Я був там