категорії: фото репортаж

Global East Rock Festival 2009

теґи: GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL Open Air 2009, Global Promotion, Motorhead

GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL – одна з найбільш очікуваних подій цього літа. Перший фестиваль, що не мав аналогів по «тяжкості» музики, не рахуючи невдалий «ПроРок». У рамках фестивалю Україну відвідали легендарні «MOTORHEAD».

Відбувався фест 1 та 2 серпня і вмістив у себе16 гуртів з усього світу, переважна частина з яких вже давно по праву носить звання легенди. Отже на сцені грали: White (Україна), Graveform (Ita), Kingdome Come (Ger), My Dyimg Bride (UK), Arcana Imperia (Rus), Diary of Dreams (Ger), Crematory (Ger), Kreator (Ger), D.V.S. (Україна/UK), Sonic Syndicate (Swe), Epica (Hol), Tarja Turunen (Fin), Maknamara (Україна), My Favorite Scar (Hol), Ensiferum (Fin) та звісно MOTORHEAD (UK).

Територія фестивалю була відкрита ще 31 липня – для зручності приїжджих з інших міст і країн: гості мали змогу розкласти намети ще за день до початку фестивалю. Саме дійство проходило на «Мототреку», що є одним з частин спорткомплексу «Чайка». Серед запланованого не було тільки нічного шоу – після скандалу з «ПроРоком» деякі гурти відмовляються взагалі відвідувати Україну.

Гіршою ситуація з організацією припала на другий день. Спеціальний чартерний рейс не доставив апаратуру для хедлайнерів – «MOTORHEAD». Організаторам довелося шукати все у нас. Концерт затримався на 3 години. Потім виступ гуртів був зовсім перемішаний.

Єдиний мінус для фестивалю – мало народу. Як відомо комерційні питання новонароджених фестів – головна причина їх облому. Проте організатори заявляють: «GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL 2010» відбудеться – приблизний час: вересень місяць 2010 року.

З нетерпінням будемо чекати наступного «ГлобалФеста».

WHITE
WHITE
WHITE
Публіка, початок.
Публіка, початок.
WHITE
Народ
DIARY OF DREAMS
DIARY OF DREAMS
DIARY OF DREAMS
 
Сторінки: 16123...141516next
    Ctrl →