категорії: фото блоґ-запис

Спліт-концерт гуртів Тол та Jane Air в столичному клубі "Бінго"

теґи: Jane Air, Нічний клуб "Бінго", ТОЛ, клуб "Бінго"

12 лютого в столичному клубі "Бінго" відбувся один із серії спліт-концертів, що організовує лейбл "ІншаМузика". Цього вечора на сцену вийшли два гурти – російський Jane Air та український ТОЛ. 

Як не дивно але першими грали саме гості – Jane Air. Власне київський концерт став частиною туру в якому зараз перебуває цей санкт-петербурзький гурт. Хлопці відіграли досить велику програму, що складалась як зі старих так і нових, наповнених електронікою, творів. В загальному виступ тривав приблизно півтори години. Прийшов послухати Jane Air навіть лідер гурту ТНМК Фагот.

Після 20 хвилинної підготовки на сцену вийшов один із наважчих українських гуртів – ТОЛ. Хлопці виконали пісні як зі старого репертуару так і музику посвіжіше. Не обійшлось також і без родзинки. Саме в цей вечір Тол презентували нову україномовну пісню із назвою "Війна", котру вони виконали, і мабуть виконуватимуть надалі, із вокалістом гурту "Злам".

Нажаль відіграти таку велику програму як Jane Air гурту Тол не вдалось, десь після годинного виступу Василь Прозоров пожалівся на зірване горло, попросив у присутніх вибачення і заспівав ще кілька пісень.

Jane Air
Jane Air
Jane Air
Jane Air
Jane Air
Jane Air
Тол
Тол
Тол
Тол
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →