категорії: новина

Присвята Ігорю Пелиху

теґи: Ігор Пелих, Мотор’ролла, травень

Ігор ПелихМотор'ролла готує пісню-присвяту відомому телеведучому, «головному галопнику України», а для самого гурту – просто другові – Ігорю Пелиху. Пісня називається "Травень".

«Взагалі-то, вона народилася ще з десять років тому і її написав тодішній чільник Мотор'роли – Сашко Буднецький, – розповідає  Сергій «Сєня» Присяжний. –Сама пісня увійшла в нашу останню платівку Кольорові Сни, але там вона має важке рок-звучання». Цієї весни хмельничани взялися за створення повнотривалої акустичної програми – суто для затишних, клубних виступів. Тож "Травень" позбувся своєї важкості і набув рис на взірець bosa nova.

Нове прочитання пісні вже було майже готовим, коли 8 травня трагічно загинув Ігор Пелих. «Ніколи навіть близько не міг собі припустити, що з погляду нинішнього дня назва цієї пісні набуде такого злопророчого відтінку...– зі сумом зізнається Сергій Присяжний. –Тому як не крути, а виходить так, що сам Бог велів її присвятити Ігоркові...»

Як повідомляє ФДР Радіоцентр, перше оприлюднення композиції-присвяти відбудеться 21 червня на каналі ICTV. Того дня, об 11:40, вийде документальна стрічка "Галопом По Життю", присвячена пам'яті Ігоря Пелиха. Розповідь про його нетривале, проте надзвичайно насичене життя прозвучить з вуст друзів, близьких, соратників, серед яких є і представники співочих підмостків: Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко), Фоззі (Олександр Сидоренко) з ТНМК, ну і, власне, Сєня з Мотор'роли.

Затійником і режисером фільму став Іван Ясній – саме він від самісіньких початків стояв за режисерським пультом передачі Галопом По Європах. Стрічку буде подано у звичному живограйному та веселому «галопівському» стилі, а вестиме її сам Ігор Пелих.

«Ми вирішили не порушувати життєствердну позицію Пелиха і зняти фільм у драйвовому та веселому «галопівському» стилі.– говорить Іван Ясній. –За коментарями звернулися десь до трьох десятків близьких до Ігоря людей. Кожна з цих розповідей – як пазл. Склавши їх докупи, отримаємо образ Ігоря Пелиха. Під час підготовки стрічки складалося враження, що він ніби поруч і допомагає нам. Так і зародилася задумка, аби її подати так, щоби Пелих сам виступив ведучим...»

Після показу фільму-програми "Галопом По Життю" на мотор'роллівську пісню-присвяту "Травень" буде знято кліп. За основу відеоряду слугуватимуть кадри з кіна про Ігоря Пелиха, перемішані невеличкими врізками з мотор'роллівцями. Кліпотворцем виступить, як можна було здогадатися, теж Іван Ясній. І пісні, і кліпові буде надано вільне поширення та належний розголос.

16 червня минуло 40 днів, як Ігор Пелих пішов від нас у Світлий Світ.