категорії: новина

ЧеЧе не можуть визначитись з альбомом і продовжують тиражувати його вдома

теґи: ЧЕЧЕ, альбом, дебюний альбом
ЧеЧе

Гурт 

ЧеЧе досі не знає, коли і як ліпше видати свій дебютник. Як повідомляє ФДР Радіоцентр, платівка вже певний час лежить готова і вільно поширюється в інтернеті, але музиканти хотіли б її побачити і на твердому носії.

«Сьогодні виходить так, що на концертах ми розповсюджуємо диски, так би, мовити, ручної роботи, – каже лідер команди Яна Шпачинська, – я навіть власними руками ліплю для них обгортки». Втім, на думку гурту, в цьому теж щось є: оскільки сьогодні диски вже давно перестали бути тільки носієм пісень і перейшли у розряд товарів подарункових та речей «на згадку», тож таке одиничне виготовлення плит лише додає їм цінності.

Крім того, ЧеЧе зіткнулися з іншою заковикою: постійно з’являються нові  пісні, що їх слухач дуже добре сприймає під час виступів, а відтак починає закидувати групу запитами, чи будуть вони на дебютнику. Але ж перша платівки повністю укладена і завершена, просто мало хто тримав її в руках. Тому гурт вже сам опинився перед вибором, чи варто новіші доробки включати в майбутній дебютник, чи все ж таки випускати їх в світ порційно.

Аби розв’язати це питання, ЧеЧе таки планують на осінь видання повнотривалого першачка заводським способом, ну а далі вже не знати, чи взагалі вдаватимуться до дисків. Хіба лише до виготовлених перевіреним способом – вручну.