категорії: новина

Тартак запустив «атомну помпу»

теґи: Атомна Помпа, Тартак, відеокліп, кліп

Сашко Положинський (Тартак)Наразі гурт Тартак запустив у радіо та телепростір своє творіння «Атомна помпа». З цього тижня Ви можете почути пісню у ефірі численних радіостанцій та побачити однойменне відео на музичних каналах.
Охарактеризувати пісню можна, процитувавши Катю Чілі, бо саме вона подарувала Сашку ідею твору. У співачки є теорія, що Чорнобиль – це випробування, пройшовши через яке, наш народ зможе вижити у майбутньому. Що ця жахлива трагедія – це щеплення, і коли почнуться екологічні катастрофи, ми, як мутанти, зможемо виживати. Сашко розвинув теорію далі – у серці кожного українця є атомна помпа, яка качає енергію, і це дає нам можливість пережити будь-які негаразди.

 

Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»: «Атомна помпа – актуальна пісня про речі, які нас оточують та хвилюють у даний час. Вона позитивна та драйвова. Візуалізація до цієї пісні – це live-нарізка з різних концертів «Тартака» під час передальбомного туру «Опір матеріалів». Вийшов такий собі промо-ролик нашого туру. І, на мій погляд, досить непоганий ;)»

Відеокліп «Атомна помпа»