категорії: новина

Київський гурт Андерсон записує свій другий альбом

теґи: The Anderson, Андерсон, Словозброя, альбом, завантажити

АндерсонУ цьому альбомі гурт хоче розповісти слухачу про все, чим живе, за що хвилюється і чим переймається.

На сьогодні записані партії барабанів і басу до більшості композицій, зараз записуються гітари, вокал й інші інструменти. Запис відбувається там само, де записали дебютний альбом "Словозброя" — у студії BRITRecords.

Гурт поставив сам для себе амбітне творче завдання: зробити музику та тексти альбому концептуально цільними. Також ретельно підійшли й до технічного боку запису — він відбувається у безкомпромісній якості, на аудіофільському ламповому обладнанні, із застосуванням найновітніших звукових технологій. Спеціально для запису альбому придбали рідкісні інструменти, музичні прилади та гітарні "примочки", які дають змогу розширити палітру творчості

Сьогодні, у річницю виходу "Словозброї" гурт викладає для завантаження "збільшену" версію цього альбому із двома новими піснями.

http://anderson.kiev.ua/dl2009/anderson-slovozbroya+2(2009).zip 

Нагадуємо, що восени 2008-го року на лейблі "Vesna Music" вийшов дебютний альбом гурту "Словозброя". Диск містив 12 композицій, на дві з яких були зняті відеокліпи, що ротувалися в ефірах українських музичних каналів. Сам альбом, після закінчення угоди з лейбом, виклали в інтернет для безкоштовного зкачування.