категорії: новина

Alyosha презентувала відеокліп на пісню «Sweet people»

теґи: Alyosha, Sweet People, Алеша, Альоша, відеокліп, кліп

Alyosha, Алеша, Альоша12 травня відбулася презентація кліпу Alyosha на пісню «Sweet people». Відеокліп став частиною програми «Eco Vision – 2010», в рамках якого Alyosha планує реалізувати декілька проектів.

Зйомки кліпу пройшли з 19 по 21 квітня, вони відбулися на покинутому хімічному заводі «Радикал» в Києві і в місті Прип’ять, яке найбільше постраждало від вибуху атомного реактора в 1986 році.

Основна думка кліпу поглягає в тому, щоб звернути увагу громадськості на глобальні проблеми, від яких залежить майбутнє всього людства. Окрім Alyosha в кліпі є ще один герой – маленький хлопчик, якого співачка рятує у фіналі кліпу, показуючи тим самим, що все ще можна змінити, потрібно лише бути уважнішим один до одного і до нашої планети.

«Зараз питання екологічної безпеки виходять на перші позиції в усьому світі. Кожен день ми зустрічамося з великими і малими катастрофами, які представляють реальну загрозу не тільки тварині і рослинному світу нашої планети, але і стабільності найпотужніший світових економік.Зараз всі говорять про викиди нафти в Мексиканській затоці. Постраждали всі – і флора, і фауна, і людина. Я сподіваюся, що наша програма «EcoVision – 2010», яку ми представимо в Осло, нагадає європейським і світовим лідерам про їх обов'язок не тільки розповідати про екоогічні проблеми, але і зробити кроки для їх вирішення», – зазначила Alyosha.

«Пісня – не проста. Відповідно, і сам кліп несе певну ідею: земля страждає від нашої присутності. І якщо ми хочемо жити на нормальній планеті, ростити здорових дітей, то про це потрібно задуматися вже зараз»– прокоментував режисер кліпу Віктор Скуратовський.

Відео: