категорії: новина

С.К.А.Й. нарешті видає третій альбом

теґи: Знак оклику, С.К.А.Й., альбом

С.К.А.Й. – !24 листопада гурт С.К.А.Й. видасть свій третій за рахунком альбом, який отримав назву "!" (Знак оклику). Музиканти обіцяють зовсім нову музику та акценти, обкладинка буде виконана у форматі 3D, разом з диском будуть розповсюджуватися окуляри для перегляду.

«Третю платівку відрізнятиме  надсучасний саунд і потужний драйв, але це зовсім не означає, що ми відмовимося від  своєї фірмової пронизливої лірики, завдяки якій гурт власне і став популярним, – каже Олег Собчук, фронтмен гурту, – В альбомі багато чудових пісень, на які хочеться відзняти відео. Декілька нових пісень ми вже зараз з успіхом граємо на концертах».

В творчій кар’єрі музикантів було не так багато дуетів. Проте вони складалися дуже вдало. Мабуть всім запам’яталася виконана з Гайтаною пісня «Не йди». Також спонтанно під час туру на честь Хрещення Русі виникали дуети з ДДТ і «Братами Карамазовими». Тож в новому альбомі хлопці знайшли місце для нової пісні-дуету з гуртом Пікардійська Терція та пісні з вокалістом Green Grey – Муріком.

«Альбом «!» (Знак оклику) по-справжньому роковий альбом, наповнений рок-н-рольним настроєм, – розповідає Олександр Бурий, саунд-продюсер гурту, – До кожної композиції ми намагалися підійти індивідуально, дати кожній з них своє право на життя. «С.К.А.Й.» здивує новим звучанням, новими ідеями і звісно новою якісною музикою».