категорії: новина

Гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом «Потом і кров’ю»

теґи: Ot Vinta, Потом і кров’ю, альбом

Гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом – «Потом і кров’ю»До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків. Серед них вже відомі концертні хіти «Бабина тумба», «Потом і кров’ю», «Люблю», а також зовсім свіжі забійники – «У мене між ногами Україна» (пісня про велосипед «Україна»), «Гайда за журавлем», «Балада про сіль».
Юрій Журавель: «Зазвичай ми не торкалися політики і писали легкі безтурботні пісні, проте на цьому альбомі вперше з’являться треки, в яких ми говоримо про те що накипіло. Тому альбом вийшов дуже різноманітним. Поряд із  відвертими злободенними піснями тут є ліричні композиції про кохання та балади».
Окрім власних авторських пісень, Ot Vinta додали до диску декілька кавер-версій. Родзинкою серед них є адаптація світового хіта «16 tons» – пісні про тяжке життя американських шахтарів, яку ще в середині минулого століття співав Теннессі Форд.
Юрій Журавель: «Ідею пісні нам підкинув казкар Сашко Лірник, він же адаптував текст українською. Як це не дивно, переклад вийшов майже дослівним, бо пісня актуальна й досі – сьогодні нашим шахтарям живеться нічим не краще, ніж їхнім американським колегам на початку минулого сторіччя».
Також «гвинти» записали кавер-версії двох пісень «Вася Club» – «Ла ла ла» та «Шиди риди», та веселий і драйвовий варіант «Jingle Bells», що отримав назву «Новорічний дзинь».
Презентація платівки «Потом і кров’ю» відбудеться 26 травня у київському клубі Docker’s АВС (вул. Хрещатик 15/4, Пасаж).