категорії: новина

Міліція не затримувала Андрія "Дизеля" Яценка

теґи: Green Grey

Green GreyГітарист гурту "Green Grey" Андрій Яценко спростував чутки про своє затримання міліцією.

"Дорогие Друзья! Со мной все в порядке! жду всех у нас на фестивале в Грибовке! 12-13 Gorchitza, KOSHEEN!" – написав музикант на своїй facebook-сторінці.

8 серпня близько 12:00 інтернет-видання "Кореспондент" опублікувало новину про затримання за підозрою у наркоторгівлі Андрія Яценко, називаючи його бас-гітаристом гурту "Green Grey". Пізніше видання прибрало з повідомлення ім’я та прізвище музиканта.

За інформацією "Українських новин", МВС затримало бас-гітариста "Green Grey" Петра Цимбала за підозрою в причетності до міжнародної групи наркоторговців.

Колишній директор Green Grey, менеджер міжнародного музичного фестивалю Summer Sound Лідія Клов повідомила, що група Green Grey зараз у повному складі перебуває в Одесі, де бере участь у фестивалі Summer Sound. І саме в той день, 6 серпня, з її слів, учасники гурту – і Андрій Яценко (Дизель), і Дмитро Муравицький (Мурік) – виступали в Одесі.

При цьому директор Green Grey Олександр Бурий повідомив, що 6 серпня Green Grey виступали без бас–гітариста. Гурт грав основним складом : Андрій Яценко (Дизель), Дмитро Муравицький (Мурік), Дмитро Павленко (DJ), Валерій Дерев'янський (барабани).