категорії: новина

Гурт AtmAsfera завершує роботу над новою платівкою

теґи: АтмАсфера, Internal, альбом

AtmAsfera – InternalВже в березні світ побачить третій студійник гурту AtmAsfera, він отримав назву "Internal».

Робота над альбомом тривала досить довго, – перші записи було зроблено ще в 2009-му році. Географія творення пісень досить широка: ловили натхнення в Україні та в Румунії, в Польщі та в Норвегії, і, навіть, в Швеції. За час написання альбому гурт змінив свій склад – до ватаги приєднався новий гітаріст Михайло Пузюрін.

Запис «Internal» проходив в Києві на «White studio», зведенням та мастерингом опікувався Юрій Лич.

Офіційна презентація «Internal» в Україні запланована на кінець березня-квітень, тим часом, ще в лютому «AtmAsfera» промуватиме нову плиту в Еміратах, а після того – в Чехії та Польщі.

В передочікуанні видачі диску ось що говорить про альбом сама «AtmAsfera»:

Настя Яремчук (флейта, вокал):

Матеріал, зібраний у цьому альбомі, – це музика, переживання, які вийшли з найглибших  куточків сердця кожного з нас. Вона несе в собі певне послання, яке важко окреслити словами, вербально – це щось більш тонке, його можна відчути. Це ті емоції та переживання, які відчуваєш, коли сам на сам із собою, це дуже відверті речі, які ніколи нікому не розповідаєш.

Ми назвали альбом «Internal» – внутрішній, адже найважливіші речі народжуються глибоко в середині, вони завжди з нами, але ми часто не чуємо їх.

Це певною мірою стильовий та емоційний рубіж нашої тврчості. Альбом можна назвати завершенням певної творчої епохи в нашій музиці. Туди увійдуть багато композицій, які ми творили ще з нашими друзями Сашею Гончаруком та Ігорем Сасом.

Пісні, які увійшли до альбому, досить різні за звучанням, але подібні за енергетикою і своїм посланням. Коли народжувались всі ці пісні, ми багато експерементували, імпровізували, навіть не ставили за мету створити певний альбом на певну тему. Музика народжувалась сама по собі, коли хотіла і як хотіла, було багато спонтанності і свободи (волі), не було жодних часових і стильових обмежень. Ми не оцінюємо, погано це чи добре, просто так було... Можливо тому часто форми пісень нестандартні, несподівані переходи в гармонії і в настрої, пісні зазвичай довгі і не мають чіткого кінця. Просто доводилось закінчувати, але можна б було імпровізувати далі J. Мабуть, щоб зрозуміти цю музику, в неї потрібно зануритись з головою і пережити її разом з нами...