категорії: новина

Роллік'с видає другий альбом

теґи: Перетворися На Зброю, Роллік'с, альбом, презентація альбому

Роллікс – Перетворися на зброюАльбом "Перетворися на зброю", робота над яким розтягнулася на два роки, побачить світ 12 березня. Запис та зведення матеріалу вже завершені.

Роллікс не захотів йти шляхом називання альбому за іменем однієї з пісень. Назву диску група взяла із пісні "Бий Бий", в якій є фраза – «перетворися на зброю». Ці слова музиканти почали використовувати вже давно, друкуючи їх в тому числі і на своїх фірмових футболках. А їхній сенс лідер-вокаліст групи Дмитро Ігнатов пояснює так: «Деякі люди сприймають цей заклик і всю пісню – як інструкцію до дій, причому агресивних. Насправді мова йде не про фізичний вплив, а про те, що найболючіші удари ми завжди отримуємо від найближчих людей. І тоді ми мусимо захищатися, перетворюючись на зброю. Просто нікому не дозволяйте себе нищити».

Частину пісень з альбому Перетворися На Зброю шанувальники групи вже неодноразово чули і на концертах і в радіоефірах. Окрім згаданої "Бий Бий", це і "Зупини Час", і "Адреналін", і "Зруйнувати Все", та "Числа і Літери", які мають статус офіційних синґлів цього запису.

Трек лист альбому «Перетворися На Зброю»:
1.    Бий/Бий
2.    Зруйнувати все
3.    Емоції
4.    Для надто балуваних
5.    Зупини час
6.    Дай мені надію
7.    Адреналін
8.    Мільярдами смарагдів
9.    Погане відчуття
10.    Несемо feat Паша Моржара
11.    Забійник
12.    Числа і літери
 

14-го березня гурт Роллік'с представить альбом у Києві, музиканти відіграют  концерт у арт-клубі "44". Разом  з ними виступить білоруський гурт Sciana.

Детальніше.