категорії: новина

Димна Суміш призупинила діяльність, але обіцяє видати EP

теґи: Димна Суміш

"Ми вкрай не згодні миритися з ситуацією в нашій країні – коли культура на останньому місці, а натомість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти та лагідний тоталітарізм" – повідомляє "Димна Суміш" на facebook-сторінці колективу.

Димна Суміш

"Кожна людина та організація має розвиватися і рости, ідучи обраним шляхом. На жаль, ми втомилися чинити опір обставинам, що не дають нам адекватно розвиватися на рідній землі. Тому Димна Суміш свідомо входить у стан заморозки на невизначений строк".

У повідомлення зазначається, що у гурту є 20 нових пісень, проте немає жодного бажання їх оприлюднювати. Проте прихильники все ж таки почують в записі нові треки:  "Найближчим часом Димна Суміш викладе три україномовні треки, які разом з піснею "Птах" складуть обіцяне ЕР "Ти Чи Я". 

Димна Суміш

Також були спростовані чутки, що гурт припинення діяльності відбулося через відїзд фронтмена колективу Сашка Чемерова. "Припинення діяльності гурту Димна Суміш аж ніяк не пов'язане з Сашиним від'їздом. Так чи інакше ми би зупинилися".

Попри призупинення проекту, учасники колективу не бажають зупинятись: "Щодо музики – звичайно, кожен з нас буде займатися справою свого життя якнайдовше, аж до самої смерті. Тож побачимося в іншому часі, за інших обставин…" І на останок додають: "Ми вас любимо, Димна Суміш".