категорії: новина

Карамазов святкує свій пятидесятирічний ювілей!

теґи: Брати Гадюкіни, Воскресение, ДДТ, Разные люди, С.К.А.Й., Смисловые галлюцинации, Табула раса

11 травня в київському концертному залі «Stereo Plaza» лідер гурту «Брати Карамазови» Олег Карамазов в компанії українських і російських рок-зірок відсвяткує п'ятдесятиріччя.

У великому тригодинному рок-концерті візьмуть участь музиканти гуртів: «ДДТ», «Брати Гадюкіни», «Воскресение», «Смисловые галлюцинации», «Разные Люди», «Табула Раса», «С.К.А.Й.» і багато інших .

 

– На сьогодні підтвердили участь: Ігор Мельничук та Паша Крахмальов – «Брати Гадюкіни», Олексій Романов та Андрій Сапунов – «Воскресение», Олег Собчук заспіває від «С.К.А.Й.», гітарну стіну дасть легендарний Серго Чантурія. Андрій Границя з «Пірати Бенд», Тарас Тополя з 

«Антитіл» і Ваня Розін з «Gouache» – від молодняка. Женя Маргуліс з «Машини Времени» підлетить, з Бубою з «Смысловых галлюцинаций» заспіваємо «Вечно молодой» ... як без цього? Олег Лапоногов із «Табула Раса» – космічна людина. Дуже радий, що зможе виступити з нами Олександр Чернецький з «Різних людей» – для мене це велика Людина і Брат! Льоша Горбунов – актор, співак, душа київських, а нині московських вулиць. Від «ДДТ» на сцену підніметься Шевчук Юрій ... І так чимало народу, а ще обіцяє дехто долетіти. Буде рокенрольно і братськи! – запевняє Олег Карамазов.

 

В ювілейному концерті Олега Карамазова прозвучать не лише відомі пісні «Братів Карамазових». Музиканти вперше на публіці виконають зовсім нові пісні.

Напередодні ювілейного концерту «Брати Карамазови» презентують в ефірі українських і російських радіостанцій свою нову пісню «Раз, два, три и всё» – вона стане першим синглом майбутнього альбому, над яким повним ходом йде робота в студії.

Наразі «Брати Карамазови» активізували репетиції нової концертної програми, з якою мають намір проїхатися влітку по всіх головних фестивалям Україні та Росії.

11 травня в київській «Stereoplaza» Олег Карамазов буде приймати поздоровлення з п'ятдесятиріччям від п'яти тисяч глядачів і друзів-колег по сцені.