категорії: новина

Гурт Stepan і Meduza видає дебютний альбом «Bludnitsa»

теґи: «Bludnitsa», Stepan і Meduza, альбом

Stepan і Meduza

15 травня у digital-форматі на лейблі «XXX Waves» побачить світ альбом «Bludnitsa», строличного арт-рок гурту Stepan і Meduza. Гурт не став демонструвати в альбомі концертне звучання – запис виявився значно насиченішим і атмосфернішим. Герої та образи пісень «Bludnitsa» частково вигадані, але переважно це реальні люди і події.

«Сподіваємося, він буде до вподоби максимально широкій аудиторії, але ставимо все ж на інтелектуально–активну частину суспільства», – каже Сашко Бурков, фронтмен гурту.

 

 

Про «Bludnitsa» від експертів:

Вадим Куліков (музичний оглядач, редактор журналу «ШО»)

«Група, яка мала всі шанси допливти до статусу локальної зірки течії ню-диско. Але відштовхнувшись від бортика в басейні гаражного року, психоделіки 60-х і панку 70-х, Stepan I Meduza перетворили свій заплив у пляжну вечірку. «Bludnitsа» – це голосний і нервовий альбом, в якому спливає «Ihtiandr» та інші історії про молодих і легковажних киян, здатних на тривалі  танці до світанку».

Денис Левченко («Бумбокс»)

«Відзначу цікаві гармонійні рішення – складні для сприйняття, але змушують вслухатися і стежити за рухом акордів, а це важливо для людей думаючих і аналізуючих музику. Всі треки в альбомі дуже енергійні і щільні. Є текстове навантаження. Групу не будеш слухати перед сном :), але як я розумію вони цього і не хочуть. Свіже переплетення електроніки та гітарного року дуже радує – цього не вистачає українській сцені».      

Кузьма Скрябін

«Як на українське – кльово. Черпніть сміливості і авантюризму для звуку, і п***ц!!! Все зарухається навколо ще більше.»