категорії: репортаж

«Cinema Bizarre» під «фанеру» не грають!

Cinema BizzareБагато хто не любить цих хлопців. Багато хто називає їх клонами «Tokio Hotel», не долюблює їхніх фанатів та розповідає майже вигадані історії про нетрадиційну орієнтацію. Що ж то за гурт такий, що іменує себе «Чудне Кіно». Завдяки Global Promotion (нагадаємо, що своїх концертів команда цих організаторів не скасовує!) музику перспективного німецького гурту можна було почути в столичному клубі «Бінго».

Переглянувши декілька, даруйте, обриганських форумів, присвячених музиці я прочитав багато повідомлень на які в принципі й очікував… «А що це за стиль?», «Буде фрікшоу…», «Привезуть чергових емо…»… Думаю, варто трохи розказати про самий гурт.

«Cinema Bizarre» «зібрав» вокаліст «Lacrimosa» Tilo Wolff… Хоча інша історія розповідає про те, що 3 учасника познайомилися на конференції любителів аніме у 2005 році. 2-х інших знайшли через інтернет…

Склад гурту на той час був таким:

Cinema BizzareStrify – вокал

Kiro – бас-гітара

Yu – гітара

Shin – барабани

Luminor – клавішні/бек-вокал

Останній учасник – Luminor залишив гурт через хворобу, його замінив Romeo.

Стиль у якому грає гурт називається «synth-pop» з елементами року.

Зовнішній вигляд – Visual Kei.

Cinema BizzareОтож, повернемося в 10 листопада. Чесно кажучи, я не думав, що після фестивалю «Чайка Open Air», «Cinema Bizarre» ще приїдуть в Україну. Саме тоді, з вини організаторів хлопці не зуміли зробити повноцінний якісний виступ… Справа в тому, що клавішні тоді на сцені були зовсім відсутні… Отже, в «Бінго» я потрапив о 18.40… На моє здивування, народу було зовсім не багато… Я очікував блокаду з дівчаток від 13 років і далі… За дівчаток я не помилився, а от люди, певне злякалися, що можуть зарохкати, якщо вийдуть на вулицю з улюбленого карантину…:)

Хочу запевнити всіх, що фріків як таких не було. Нажаль. Я б теж з задоволенням подивився на «анімашок». Натомість, сам концерт затримувався. Думаю, півгодини затримки ніхто не помітив… Ось, нарешті, перевіряючи в останній раз інструменти, сценою заметушився симпатичний дядечко і…почалось! Ви коли-небудь чули як кричать сотні маленьких дівчаток? Якщо ні, то багато втратили – не знаю, з чим порівняти, але атмосфера навколо, немов повітря напружене і ось-ось вибухне. Так вітали «Сінему» українки… До речі, сильноCinema Bizzareї половини у залі майже не було – співвідношення певне було рівне 1 на 30… Серед публіки було помічено «татусів»… Дорослих дядьок, що, певне, прийшли зі своїми чадами… Більшість з них знімали дійства на камери…  Також, майже усі особи чоловічої статі мали «чолки» і, певне, прийшли туди зі своїми дівчатами. А коли вокаліст несподівано запитав «Чи є у цьому залі хлопці?» у відповідь на декілька секунд запанувала тиша…

Розпочали шоу з пісні «Love like blood», що є не власною піснею, а кавером на гурт «Killing Joke».

З нового альбому хлопці заграли лише половину, проте пісні були виконані дуже драйвово… Особливо присутнім сподобались «I Came 2 Party», «Depper And Deper», «My Obsession», «Toyz», зі старіших – «Forever Or Never», «After The Rain»…

Cinema BizzareВзагалі, мабуть, сильнішої віддачі від фанатів (точніше фанаток) не отримує жоден гурт… Майже у кожного був якийсь саморобний плакатик, фірмовий мерч, фото когось із гурту. Хтось приніс квіти, або подаруночок, або якийсь лист до когось з гурту – речі, які активно передавали у бекстейдж… а у сумці, певно лежав диск для автографу. (всі охочі після концерту могли спробувати щастя – постоявши під службовим входом. Хлопці дозволили пускати до себе по 5 чоловік…).

Нажаль, все хороше коли-небудь закінчується. На останок, вже вийшовши на біс, зі сцени пролунав перший хіт гурту – «Lovesongs», а зразу ж після нього ремікс (при чому теж виконаний вживу) на цю ж саму пісню. Взагалі, хотілося б згадати і про небагатьох хто прийшов аби просто подивитися, чи послухати на раз, скажіть, а німецькі лялькові хлопці вас і далі лишили байдужими?..