категорії: музика репортаж

Два роки не сидиться вдома

теґи: Chicken Shampoo, The Homebodies, The Revealed, концерт, музика, репортаж, рок

The Revealed.Як ми й «попереджали», двадцять п’ятого липня у столичному клубі «Бочка» відбулася друга річниця гурту The Homebodies.

Перше, що здивувало, — виступ почався із дуже маленькою, п’ятнадцятихвилинною, затримкою. Червону стрічку свята перерізали київські хлопці з The Revealed. Останній раз шанувальники гурту бачили своїх улюбленців на сцені аж 16 квітня, на My Chemical Romance Party, тому охоче окупували перші умовні ряди перед сценою. Пауза у концертній діяльності пов’язана з тим, що команда працює над своїм першим EP, і ми, звичайно ж, бажаємо вам удачі в роботі. Закінчили хлопці свій виступ піснею «Мечта», одна назва якої неабияким чином збудила всіх слухачів.

Другими (не враховуючи веселу ведучу) майданчик окупували ті, кого б за іншого випадку можна було б назвати хедлайнерами фестивалю, — московський гурт Chicken Shampoo. Представники російської інді-рок сцени, про яких вже встигли написати в позитивному ключі такі авторитетні видання як RollingStone і TimeOut, завели публіку, змусивши повставати з місць тих, кого ще не підняли The Revealed. До київської сцени не доїхав один із гітаристів гурту (він був представленChicken Shampoo.ий маленькою рожевою конякою), але це аніскільки не завадило їм дати прекрасний виступ. Ми почули не тільки всі пісні з дебютного EP, але й ті, які команда ще тільки планує записати. Остання пісня, яку виконав гурт, називалася «ABOMB» і таки розірвала тих, хто до цього моменту залишався хоч трохи байдужим.

А третім на сцену вийшов дуже смачний (як потім особисто виявив автор) святковий торт. Ну й, звичайно ж, одвічне «Хепі бьоздай», яке слухачі вивели вже натренованими на минулих двох гуртах голосами. Вокаліст гурту Сергй Ярочевський своїми міцними легенями урочисто задув обидві свчки. Витвір кулінарного мистецтва, до речі, був спечений бабусею чарівної PR-менеджерки гурту The Homebodies, і одразу ж викликав неабияке зацікавлення у зголоднілих слухачів. Після короткої розповіді про кропітку працю Марії Іванівни (Роксі, слухай, а ти бабусі допомагала? а то навантажила стареньку), яка чаклувала аж до другої ночі, торт був винесений на, скажімо так, суд Лінча, який одразу ж постановив цей торт з’їсти. Вирок був одразу ж виконаний. Не знаю, чи залишилось щось від бідолашного.

The Homebodies.Про виступ The Homebodies можна писати дуже багато. Та сила, з якою хлопці віддаються своїм почуттям, щоразу дивує мене. Звичайно ж, і сьогодні вона нікуди не ділась. А те співрозуміння, яке я побачив між слухачами й гуртом, ще дужче посилило емоції. Посеред виступу хлопці влаштували цікавий експеримент, хто краще заспіває їхні пісні. Важко сказати, хто переміг, але в фіналі були новий басист The Revealed і драмер «Шампунів». 
Утім, не обійшлося й без сумної звістки. Сьогоднішній концерт був останнім на Україні, під час якого із The Homebodies грав їх старий басист Ігор Резниченко. Віднині «басити» буде Паша з Vivienne Mort.

Відверто кажучи, не знаю, як організаторам і The Homebodies вдалося створити таку теплу й дружню атмосферу, але мені нічого не залишається, як вам за це подякувати. Дякую, друзі. До нових зустрічей на український майданчиках.

Чиї фотографії, думаю, і так зрозуміло.