категорії: репортаж

Гурт Qarpa презентував новий альбом

QarpaУкраїнська співачка Ірена Карпа не перестає дивувати своїх прихильників та друзів. Із двохтижневою дитиною на руках Ірена подорожує і сходить на гори. Нещодавно Карпа презентувала нову книжку. А тепер ще й альбом разом з гуртом видала.

Послухати треки зі свіженької платівки "And I Made a Man" та подивитись на колектив «Qarpa» вживу можна було 23 вересня в столичному клубі "Crystal Hall".

Трохи померзнувши прохолодного вечора біля входу до клубу, глядачі зайшли до зали близько 20:00: хтось попрямував займати м’які пуфи, інші попрямували прямо під сцену. Поки Ірена давала інтерв’ю десь за кулісами чи то в гримерній, біля сцени вже танцювали під діджейську музику прихильники з квітами.

Коли ж колектив вийшов на сцену, вся увага глядачів зосередилась на Карпі з її трохи дивним вбранням. Пізніше співачка поволі знімала намотані речі, щоб присутні помітили, наскільки вона добре себе тримає у формі. Як виявилось зображений чоловік, за словами Ірени Ніцше або Франко – це вже як хто для себе вирішить.

Група вирішила давати нові пісні порціями, розбавляючи їх старими хітами. Поки нові треки змушували всіх уважно прислухатись і думати, що ж гурт вигадав на цей раз. Пісні з попередніх альбомів викликали оплески та крики.

Не тільки публіка підспівувала цього вечора Ірені, на презентації засвітився і її старий друг Олександр Положинський. Лідер гурту «Тартак» довго чекав за сценою. Хоча співачка й намагалась витримати паузу, інтриги не вийшло, публіка вже давно запримітила Положинського, що ходив по залі до концерту.

Заспівавши швидку «Леді Ду» з Карпою, Сашко побіг на власний концерт, що ось-ось мав розпочатись в іншому клубі.

Між піснями Ірена встигали приймати букети квітів, які свідчили про відданість її прихильників. Натомість співачка поливала всіх, хто стояв під сценою водою з термосу. Співачка навіть згадала, що це саме та гірська вода, яку вона описала у новій книжці.

Неочікуваний аукціон влаштувала Карпа, щоб продати ляльку з якою вона фоткалась для свого бебі-блога. От тільки назвавши суму за лот в «рублях», отримала пропозиції у відповідній валюті. Але врешті-решт лялька перейшла до нового власника, цікаво, що він робитиме з нею.

Як і обіцяла група, новий альбом зовсім не схожий на попередній. "And I Made a Man" – це вже не та драйвова та іронічна Карпа, не такі запальні ритми музикантів групи. Це щось кардинально інше. Спокійніше, більш задумливе. Змінюються люди, пишуть інакшу музику, по-інакшому співає Ірена. Головне, щоб прихильники встигали доростати до цієї музики.