категорії: репортаж

ТНМК продемонстували нечувану щедрість "Восени"

теґи: Клуб "Crystal Hall", ТНМК, ТНМКонго, Танок На Майдані Конґо

9 вересня український гурт ТНМК виступив у київському клубі «Crystal Hall» із сольною програмою "Восени".

Виступ почався однойменною композицією, наприкінці якої на сцені здійнявся справжній листопад і за лічені хвилини вже кожен перебував у тому ж осінньому настрої, що Фагот і Фоззі.

Своїх прихильників гурт вирішив не на жарт потішити, за півтори години запланованого виступу хлопці заспівали пісні, які не виконували щонайменше років шість. Наприклад, "На дачі" останній раз звучала наживо 10 років тому. Серед раритетів були такі композиції як "Зачекай", "Бамбіні" та звісно ж та, якою хлопці назвали свій сольний виступ.   

ТНМКонго

Проте, добрими спогадами з минулого дійство не закінчилось, столичним фанам перепав ексклюзив – «Танки» презентували свіжесеньку композицію "Фідель", за словами Фоззі, присвячену не лише кубинському лідеру, але й дитинству, "бо поки Фідель живий – ми усі діти".

На цьому новаторство не завершилось, ближче до кінця виступу на сцену винесли етнічні музичні інструменти та до ТНМК доєднався грузинський гурт Mgzavrebi. Поки музиканти виконували нову пісню "Qari Qris", на проекторах клубу «Crystal Hall» відбувалась демонстрація спільного для обох гуртів відеоряду на однойменну композицію. "Дощ" з тисячі шматочків конфеті у поєднанні зі світловими маніпуляціями додав виступу атмосферності.

ТНМК

Завершували концерт пісні "Ретро", "Іво Бобул", "Люба, Люба". Останньою композицією планового виступу став усім добре відомий хіт Братів Гадюкіних "Файне місто Тернопіль". Після чого публіка ніяк не могла змиритись з тим, що концерт завершено. У концерт-холі столиці здійнявся галас та тупотіння, «Танкам» нічого не залишалось як повернутись на сцену.

Програма "на біс" несподівано ледь не перевершила основну частину сольної програми. Загалом ТНМК пробули на сцені близько 3-х годин і відіграли порядку 30 пісень різних років запису. 

Концерт справив лише найкращі враження, сподобалось, що хлопці з серйозністю підійшли не лише до змістового наповнення програми, але й  не забули про візуальні ефекти, адже світло в залі «Crystal Hall» під час їхнього виступу постійно змінювалось та не лише тішило фотографів, але й додавало драйвовості усьому виступу. Хочеться завершити однією фразою "тепер я знаю як буває восени", та сподіватись, що таким шаленим драйвом ТНМК тішитимуть своїх прихильників не лише у золоту пору року.

ТНМКонго