категорії: репортаж

Інді.Я влаштувала "Фестиваль барв" у Києві

теґи: Індія, Індія, квартирник

Інді.Я7 березня в Києві відбувся квартирник гурту Інді.Я , інформація про нього з’явилася майже одразу після грудневого квартирника гурту Димна Суміш. Обидва колективи пов’язує гітарист Сергій Мартинов та кілька спільних пісень, тож не дивно, що це «творче об’єднання» вирішило повторити успіх та організувати ще один подібний захід.

Дату вибрали не випадково, саме в ці дні в Індії відбувається «Фестиваль барв», його українську версію вирішили влаштувати в одній з столичних квартир.

Щоправда кімната квартири, в якій відбувався концерт, виявилась куди більшою за залу клубу «Хліб», наприклад. Тому дана подія все-таки більше нагадувала звичайний концерт, відмінність полягала лише у тому, що потрібно було зняти взуття та сісти на підлогу. На ній були розстелені килими та подушки. Незмінним атрибутом концерту і цього разу виступили аромапалички, які активно запалювалися усюди.Інді.Я

Півгодинне очікування і музиканти з’являються на імпровізованій сцені, позаду них величезний лсд-малюнок на стіні, зроблений вуличним художником, відомим під псевдонімом Lodek.

Програма гурту Інді.Я, яка включає в себе індійські священі пісні, та авторські франкомовні, цього разу поповнилася індійськими веснянками та кількома новини доробками.

Для колективу стало гарною традицією влаштовувати прем’єри на кожному концерті.

Зірковий гість всіх виступів гурту Інді.Я – Сашко Чемеров, цього разу не зміг завітати на подію через Інді.Яхворобу, втім без Димної Суміші не обійшлося, адже була виконана їхня пісня «Танцюй Танцюй», щоправда з франкомовним текстом Катерини Рокової (вокалістки Інді.Я).

Найкраще зустрічають «L’or», безумовний хіт, який нещодавно був підкріплений відеокліпом. Завершували переспівом саундтреку до фільму «Випускник», його авторство належить дуету «Саймон і Гарфанкел».

Півтори години спільного щастя промайнули дуже швидко, в очах музикантів та публіки було помітно, що концертом задоволені всі, проте відчуття квартирника не вистачало, адже одразу після завершення виступу гості попрямували до виходу.

Фотозвіт

 

"Танцюй Танцюй" у виконанні Інді.Я