категорії: репортаж стаття

Крихітка востаннє зіграла новий "Рецепт"

теґи: Крихітка, рецепт, альбом, презентація альбому

Крихітка27 грудня, вже минулого року, в центрі столиці Крихітка нарешті презентувала свій дебютний альбом. Сталося це в клубі "Sullivan Room", вже на вході в який всіх власників квитків чекала свіжа платівка та майже годинне очікування початку. Та публіка збиралася не надто швидко, тому присутні не переймалися затримкою, а спокійно очікували концерт, відпочиваючи в барі або слухаючи музику з динаміків. Коли ж розсунулися штори, а на задимленій і яскраво освітленій сцені вже стояли музиканти, публіка вибухнула оплесками. Без жодних представ, музиканти розпочали піснею "Рецепт", яка і стала заголовною в альбомі. Сцена була прикрашена великими зірками, а підставка барабанщика вразила своєю ілюмінацією, на якій під час кожної пісні висвітлювалась великими літерами її назва, -все нагадувало про свято. Привітавшись після пісні, фронтвумен гурту Каша Сальцова розповіла, що цього вечора вони зіграють всі 13 треків платівки в тому порядку, в якому пісні розташовані на диску. Не забули повідомити і про те, що "Рецепт" всі бажаючі можуть завантажити безкоштовно, або придбати, не виходячи з мережі, на новоствореному сайті rezeptalbum.com.

Хоч всі пісні і нові, проте люди вже вивчили тексти напам'ять, і це зовсім не через те, що вони  виконувались на концертах, а Крихіткатому, що піратська версія альбому майже півроку "гуляє" мережею інтернет. Але саме на цьому концерті ми ледь не востаннє чули ці пісні в оригінальних версіях, адже Каша знову нагадала про любов своїх музикантів до кардинальних змін. До речі, якщо згадувати про музикантів, то цього дня з гуртом вперше зіграв новий басист Стас Галан, якого колектив шукав майже півроку. А сама вокалістка знову грала на гітарі, хоча чесно зізналася, що не вважає це грою, а лише черговим музичним експериментом.

Коли ж скінчилася остання, 13-та пісня платівки "Все, що тобі потрібно", гурт зіграв кілька пісень зі старої програми, проте в оновлених версіях, сюди включили також і переспів "Восени" гурту ТНМКонго. Завершили концерт хітом колективу Крихітка Цахес "Майже Щаслива", який був певно найкраще сприйнятий публікою. Весь концерт пройшов в спокійній атмосфері, яка переривалась лише кілька разів, завдяки швидким пісням. З нетерпінням чекаємо нових "рецептів"!

ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ