категорії: репортаж стаття

Підігрів від «Колі Серьги»

теґи: Коля Серьга, Коля Серьга, арт-клуб «Бочка Пивна»

Коля Серга12 лютого столицю замітало снігом, тому цей суботній вечір люди намагались провести вдома в теплі. Ті ж сміливці, які відважились попри заметіль і ожеледицю вийти на вулиці, попрямували на концерт «Колі Серьги». Хоча цей колектив і виник достатньо нещодавно, завдяки своєму зірковому фронтмену, він зміг зібрати повні столики людей у столичному клубі «Бочка пивна», що на Петрівці. Так, саме столики, ще до початку концерту публіка почала розміщуватись за своїми заздалегідь заброньованими столами. Таким чином, місце перед сценою було повністю порожнім. Таке розташування трохи спантеличило музикантів. Проте вже після півгодинної затримки, на сцені у чорному піджаку з’явився Коля Серьга зі своїм колективом.

Під оплески гурт розпочав з пісні «О любви», без жодних слів перейшовши до «Концерт для тебя для одной». Коля Серьга закликав присутніх аплодувати, а під час пісні оголосив білий танець. Після таких слів біля сцени з’явилась одна танцююча пара, решта ж веселилась за своїми столиками. Привітання публіка почула тільки після запальної «Ду-ду-ду». «Привіт. Ми не дарма вітаємося після цієї пісні, щоб Ви точно зрозуміли, хто ми. Це Ваня, ввечері ми їдемо знайомитись з його батьками» – жартував фронтмен, представляючи склад гурту.

Пісні «Собачка» та «Мужчины» він поєднав історією про справжніх чоловіків та їхніх вірних друзів. «Справжні чоловіки не голять під пахвами. Тому, що маленьким собачкам взимку буває холодно, а так береш їх і під руку». 

Коля Серга

Такими маленькими жартами Коля наповнював паузи між піснями. Тому весь концерт прихильники колективу не тільки насолоджувались музикою, але постійно отримували змогу посміятись.

Посеред концерту Серьга відпустив музикантів, за його словами, відпочити біля бару. Але пообіцяв, що вони скоро повернуться, адже алкоголь коштує дорого, а грошей у них мало.

Без супроводу музикантів він заспівав «Ответь-отвечаю» та «Ой-йо-о-о», представивши її як кавер на Чайф, насправді ж,  текст пісні був докорінно змінений в гумористичний бік. Решту концерту музиканти провели на сцені.

«Є багато пісень про мам, але всі вони чомусь сумні. Мами їх слухають і засмучуються.  А хіба може одеський хлопчик засмутити свою маму?» – розказав Коля перед веселою композицією про маму «Моя мама лучше всех на свете»

Коля Серга«Шансон для дівчаток до 15» – саме так Серьга охарактеризував пісню «Жадины», яку публіка сприйняла шквалом емоцій. З таким же настроєм зустріли присутні наступну композицію «Песня оптимиста». А вокаліст все продовжував жартувати, зокрема і непристойно про склад «Віа Гри» та їхнього продюсера. Пісня «Попытка №5» нарешті змусила прихильників повставати зі своїх місць: до сцени впевнено підійшли дівчатка (від 12 і до 18 приблизно). У кінці композиції з гурту дівчат на сцену полетіло щось біле. Коля підійняв цей предмет жіночої білизни великого розміру з зізнаннями в коханні і радісно вигукнув «Бабушка, ти прийшла на концерт!». А пізніше, загравши «Завтыкал», Коля повісив їх на мікрофонну стійку зі словами «Приємно відчути себе Вакарчуком».

На фразу фронтмена «все має закінчуватись» публіка одноголосно відповіла – «ні», адже зрозуміла, що зараз колектив зіграє останню пісню «Прощальная», яка вже є традиційною для завершення їхніх концертів. Коля закінчив співати, почав прощатись з присутніми, пообіцяв зустрітись в метро, але ніби згадав про ще один куплет.

Так, саме такі моменти, часто сплановані заздалегідь, і створюють атмосферу концертів «Колі Серьги». Коли кожен приходить не просто послухати музику, але й почути жарти та підійняти настрій собі та друзям. Хоча виступ і закінчився, а музиканти попрямували до себе в гримерку, присутні не поспішали йти на холод, хотіли ще хоч трохи затриматись в теплій атмосфері радощів і веселощів, створеній колективом.