категорії: репортаж стаття

Ляпис Трубецкой: нарешті у Києві

теґи: Crystal Hall, Клуб "Crystal Hall", ляпис трубецкой

Ляпис Трубецкой

22 вересня до Києва в черговий раз завітав вже культовий білоруський гурт "Ляпис Трубецкой". Цього разу їх приймав клуб «Crystal Hall», в якому хлопці мали виступити ще в серпні, однак тоді лідер "Ляпісів" Сергій Міхалок через проблеми зі здоров’ям був вимушений повернутися додому. Той концерт став не першим скасованим цього року, в травні білоруси мали б відграти сольник у київському «Леніні», однак і той концерт не відбувся, подейкують, що продалося мало квитків. Цього разу очевидним стало те, що квитків продалося вдосталь, вже біля клубу було помітно великий натовп людей.

Коли всіх запустили всередину, то він заповнив усі столики, а також увесь вільний простір перед сценою.

Ляпис Трубецкой

Музиканти з’явилися на сцені рівно за годину після запланованого початку, традиційно почавши з віршів, перейшли до вітальної пісні «Трубецкой», надалі майже кожну пісню супроводжували різноманітні вірші, в тому числі Володимира Маяковського та ін. Якщо ж не було віршів, то це були довгі промови лідера гурту, яким він також намагався надати поетичного звучання.Що ж до програми вечора, то вона була стандартною, лунали пісні з останніх трьох альбомів музикантів: "Капитал" (2007), "Манифест" (2008), "Культпросвет" (2009), також хлопці виконали пісню «Государство» з репертуару "Гражданской Оборони".

Ляпис Трубецкой

«Ви мабуть будете потім щось погане про нас писати і розповідати, якщо ми не зіграємо старі пісні», – сказав Міхалок під час виходу на біс, публіка зразу ж вибухнула аплодисментами, та радіти було рано, – «Ми спеціально написали пісню, в якій пояснюємо чому ми більше не граємо ті композиції» і почали «Жлоб». «Мои старые песни загонят меня в гроб, я не рок-звезда, я попсовий жлоб», – співали музиканти для тієї публіки, яка цілий вечір викрикували назви пісень, яких давно немає у програмі "Ляпісів". Більшість людей не засмутилась через це і їм ще раз вдалося витягнути музикантів на друий біс, після якого втомлені майже двогодинним шоу музиканти залишили сцену, а, мабуть, не менш втомлені люди – клуб.