категорії: репортаж

НеДільний Майстер-клас у Києві

теґи: Астарта, Майстер-клас, На Відміну Від, НеДіля, арт-клуб "44"

НеДіля16 лютого в київському арт-клубі "44" пройшов черговий "Майстер-клас", проект в якому імениті українські гурти демонструють свою майстерність. Основним лейтмовтивом цих заходів є зближення виконавців зі своїми шанувальниками, унікальна дружня атмосфера, в якій майстри музичного жанру не тільки презентують свої нові і старі пісні, а й ведуть постійний діалог з публікою. Цього разу свій майстер-клас демонстрував гурт НеДіля.  

Концерт почався з невеликою затримкою, яку музиканти гурту сповна компенсували своїм  драйвом, глибокою лірикою та першокласною якістю звучання.

Для виконання першої композиції фронтмен гурту Діля запросив на сцену двох чарівних дівчат – Інну та Юлю, учасниць колективу Астарта. Вже з перших нот пісні стало зрозуміло – буде гаряче. Композиція під назвою «Тирда» добряче розворушила трохи "замерзлу" публіку. Відбулось вдале поєднання традиційних етно-голосів дівчат з фанковим роком НеДілі.

Вже наступну пісню спільно з НеДілею виконував дует молодих реперів На Відміну Від. Розпочали вони піснею-трилером "Чебурашка". Пісня про вухастого монстра публіці сподобалася. Люди стрибали і підспівувала молодим артистам. Найактивнішій слухачці був подарований головний герой пісні. Також дует виконав ліричну композицію із назвою "Крила", яка має увійти до майбутнього альбому юних реперів.

НеДіляСам "Майстер-клас" гурт НеДіля розпочав своїм старим і добре відомим хітом «Намалюй». Впродовж всього концерту лунали  всім знайомі пісні Ділі та його товаришів зі старих альбомів «Неділя»(2005), та «Трохи теплих слів»(2006). Це і композиція «Безмежний світ», і «Казка для дорослих», і «Допоможи», а також  хіт, гурту ТНМКонго – «Вода».

 Головною подією вечора стала насправді гарна новина від гурту, про вихід нового альбому, який буде носити назву «Fartissimo». Вихід платівки запланований на квітень. У рамках Майстер-класу відбулася ексклюзивне допрем’єрна презентація нових і ще невиданих пісень. Композиції «Бізнес-леді» , «Рейк’явік», «Каліостро», «Небокрай» та «Синя ріка» насправді сподобалися публіці, адже запалу і драйву в них було, хоч відбавляй. Окремо, експромтом, на прохання шанувальника зі Сходу України була зіграна пісня «Екзюпері».  

В кінці концерту відбулось традиційне нагородження учасників Майстер-класу дипломами від організаторів. Після вручення дипломів гурт зіграв на біс свою нову пісню «Синя ріка».

Вже в квітні телеверсія виступу гурту НеДіля в арт-проекті «Майстер-Клас» з’явиться на українському телебаченні. Не пропустіть!

ФОТОЗВІТ