категорії: репортаж

O.Torvald заспівали "Владимирский централ" та влаштували "Танці з зірками"!

теґи: O.Torvald, арт-клуб "44", тур

O.Torvald (Автор: Антон Сиволап)24 вересня у самому центрі столиці, в арт-клубі «44», сольний концерт влаштовував гурт O.Torvald. Виступ відбувався в рамках всеукраїнського туру гурту. Київ став 2-им містом у турі гурту,  а попереду їх ще 11. Розпочали хлопці о 22.05, спочатку на сцені з’явився барабанщик і почав грати, поволі до нього почали приєднуватись гітаристи, діджей, ну і нарешті лідер гурту Женю Галич. Щойно залунали перші знайомі акорди публіка одразу ж почала стрибати, все це фікусувала камера одного з провідних українських музичних телеканалів, відео обіцяли демонструвати в програмі, ведучим якої є Женя, до речі, на концерті була присутня і його колега по ефіру Таня.

Старі пісні чергувались з новими, яких, до речі, було достатньо багато, це як раніше не оприлюднені: «Це літо», «I Love You», «Фейдери», «Загортай мене», так і ті, які вже встигли стати синглами «Зі мною ти» та «Не грузи».

Коли публіка сильно заводилася та починався вже справжній слем та стейдж-дайвінг, Женя її зупиняв та попереджав про те, що біля сцени багато гарних дівчат, і якщо дуже активно себе поводити, то можна випадково зламати їм «сіськи»! На щастя, всі лишились цілими.

Пройли присутні й перевірку на знання шансону, як тільки Женя взяв до рук гітару і почав співати O.torvald«Владимирский централ…» публіка одразу ж йому відповіла «Ветер северний!», таким чином заспівавши разом з натовпом кілька строчок з пісні він підсумував: «Оце потім скажуть, в «44» зібралась альтернативна молодь…». А перед треком «Стій» гурт влаштував справжні «Танці з зірками», тобто танці із собою. Розучивши кілька рухів весь клуб почав їх повторювати синхронно, повільно це перейшло в саму пісню. Під час однієї з наступних пісень вокаліст та барабаншик навіть помінялись місцями, Женя Галич відомий своми барабанним здібностями, адже свого часу грав на них в панк-гурті Пятки.

Справивши достатньо приємних вражень, та зігравши 20 пісень, близько дванадцятої хлопці закінчили виступ.