категорії: репортаж

Pillow Fest 2. Без пір’я, без Stuff’у і без “Pizza Boyz”

теґи: Extra! Extra!, my-17, Ocean Avenue, Pillow Fest, The Homebodies, The Pizza Boyz!, Не притулятися, Невгамовні

Цього року у найкращих традиціях «Warning Psihi» зібралися продовжувати свій «Подушковий Фест». Цього разу дійство мало відбуватися «під Мостом», за підтримки таких команд: «Невгамовні», «Не притулятися», «The Homebodies», «The Pizza Boys», «Ocean Avenue», «My-17»…

Почну з того факту, що драмер «The Pizza Boyz» зламав руку. Замість них запросили грати «Extra! Extra!». Побажаємо йому швидкого одужання. Дуже шкода, що не приїхали, особисто я на вас чекав ;).

Отож. Пані та панове, першими на сцену «Pillow Fest 2» вийшли «Невгамовні». Невгамовні намагалися зробити такими ж самими невгамовними (о у мене тавтологія) всіх присутніх. Присутні ж як і ведеться з самого початку під сцену не поспішали – тут тусили ті відчайдушні, котрі нещадно гамселили себе принесеними (зтиреними очевидно з маминої шафи) подушками. Інші ж окуповували балкон і «гальорку» мосту або пережитки скейт-парку, який вже давно пора б і поремонтувати (рампу та ін..). Враження про виступ? Ніяких вражень. Все надто звичайне. Без образ.

Далі в перспективі мали грати «Не притулятися». З цього і почалася справжня катастрофа вечора. Не відомо хто розлив на монітор пиво. Злий дядько звукорежисер зробив перше серйозне китайське попередження. (Паралельно з цим з мосту постійно капала вода, як виявляється, міст ще й протікав… Може то було не пиво?). Ну і от. Хлопці собі почали лабати. Лабали вони лабали… (Тут, до речі варто відмітити, що насправді звук з апарату за який так хвилювався злий дядя режисер, був зовсім страшний і нікудишній… Ще до всього цього почалися трабли з гітарним комбіком – вперше чExtra! Extra!ую, що коли грають гучно шнури можуть не контачити) …а люди все активніше били своїх братів у слемі подушками… Летіло собі пір’я… Думав от я гарно так написати: «Під мостом були свої опади, а дощ за мостом нікого не лякав…» Не судилося! Посеред виступу гурт зупинив наш коханий звукорежисер… І тут Остапа понесло. Довга проповідь «в серцях» про слово з 3-х букв і про те що всі ми люди… Не знаю як вам, любі мої, а мені ридати хотілося… від сміху. Було сюрпризом того, що пір’я НІХТО НЕ ДОЗВОЛЯВ. Зробили купу китайських попереджень і сказали, що або зараз присутні все приберуть, або концерт скінчиться. І, дійсно, виявилося всі вміють прибирати! Це ж чудово, скільки талантів хатніх господарок може бути у звичайних емо-кідів жіночої статі… Нормально завершити концерт хлопцям все ж таки не вдалося. Настрій вбили на ні.

Але так не думали «The Homebodies», які роздали по повній. Хлопці дуже старалися і слем продовжився, хоч вже і без подушок. Треба зазначити, що команда випускає дебютний ЕР. Бажаємо успіху і процвітання, все пройшло на висоті.

«Extra! Extra!» мали продовжити веселу частину свята… але очевидно весело стало не багатьом. Хоч презентована нова пісня була гарна і драйвова – хлопці явно не змогли замінити «The Pizza Boyz»… Атмосфери створеної після виступу «The Homebodies» не залишилося зовсім. Здалося, що дуже був ламаний ритм. Ставав то швидше то повільніше – відповідно народ втрачав себе. Все так само не вистачає музичного фону. На останок музиканти зробили другу спробу "нової пісні", але присутні вже чекали на наступний гурт. Під сценою залишилися лише вірні фанатки.

My-17Саундчек у «Ocean Avenue» тривав довше за всіх. Тепер вже дядя звукорежисер особисто налаштовував гітари учасникам. «Оушени» зібрали під сцену весь веселий народ. Ну і понеслась. Трошки ЕМОційної музички приємно розбавило вечір. Хоч народ потроху починав розходитися.

У перерві між виступами мали проводитися конкурси від магазину «Stuff». Але не склалося. Подарунків не дали…

Останніми завершували «My-17». Все дуже і дуже навіть не погано. Але невідомо звідки знов з’явилися подушки які були закинуті на дроти софітів. Проте концерт вдалося завершити. «Ізюминкою» виступу «My-17» був гімн «Pillow Fest»… Більше мені сказати нічого. Завершити змогли хлопці дійсно достойно.

До зустрічі на «Pillow Fest 3»!!!