категорії: репортаж

Відмінне відкриття рокабiльного сезону в Києві!

теґи: Banditoz Band, Rocking Ham, WiseGuyz, rockabilly, Руки'В Брюки

Руки в БрюкиВідверто кажучи... це було відмінне відкриття сезону! :)Багато знайомих облич, яскравих людей і рок'н'рольної музики, що може бути краще? Київський клуб "Чеширський кіт" був заповнений майже повністю, цей напрямок в Україні набирає все більше і більше обертів! О так! Та по іншому і не може бути. Чудова музика під яку просто неможливо всидіти на місці.  Хочеться чути старі, нові пісні, підспівувати та насолоджуватись. Що всі й робили :)

Першими вийшли на сцену Banditoz Band з Винниці. Справжнє рокабіллі, рок'н'ролл 50-х.Одразу за ними грали Boomerangs з Харькова. Хто ще не знає – ці "хулігани" з  вже відомих багатьом гуртів WiseGuyz та Jiving Bo. Запам'яталась крута гра Пола та Бадді на губній гармоніці, а люди тим часом вже активно танцявали біля сцени! Rocking Ham з Сімферополя всім показали кльовий  рокабіллі п'ятидесятих і вестерн свінг. Группа, яка одна з перших почала грати в цьому стилі в Україні і після деякої паузи знову вийшла чудово на сцену. Четвертими грали Руки'в Брюки з Києва! Boomerangs

Шикарні звуки гітар, контрабассу та ударних, а також сюрприз від музикантів. Одну пісню заспівала дівчина в червоному платті!  Це могла б бути перша вокалістка в Україні рокабільної группи! Але все попереду! Закривали відкриття "початку сезону" хлопці з WiseGuyz (Харків-Сімферополь)!


+ тематична рок'о'тека та справжній rockabilly-jam!