категорії: репортаж стаття

8 березня спалили у Inferno...або як баби на "Rock&Girls Fest" зажигали...

теґи: 4ервоне, A- Dote, General Wound, Inferno, Marvel, Mysterya, Rock&Girls Fest, Бінго, Гапочка, НіагАра, концерт

Rock'n'girl fest"За мікрофонами лише дівчата" - саме під таким девізом "ІншаМузика" разом з "Bingo Entertainment" влаштували святкування Міжнародного жіночого дня.

Хоч сам концерт затримався на годину - на його початок народу зійшлось доволі не багато. Але ноу панік, мої любі... 

Show time!

Пустий зал вітав "Mysteryа", які відкривали концерт - всі потікали за столики, або розсілися по улюблених куточках. Та да, куди ж готичним панянкам стояти під сценою... Під барєр збіглися, очевидно, якісь мєга-фани чи друзі гурту. Зайнявши своє улюблене місце на сходинці посеред денсполу, я налаштувався поринути у екстаз від побаченого ззовні готично-траурного стилю (ех, молодість, колись і мого улюбленого :-) ). Перший млинець комом - першу пісню мої вуха охоче заслухали, проте одразу насторожила поведінка вокалістки на сцені. Непоганий, гарний, серйозний текст, але вочевидь, на радощах від 8 березня панянка почала стрибати на місці...Це вбило в мені навіки мої готичні почуття вцілому. Народ під сцену трохи посунув - здебільшого то були люди які приходили і не отримали вільного місця щоб посидіти. Нарешті мені стало все зрозуміло - вокалістці насправді добре було б проводити дєтскіє утрєнікі... Направду, потішила вигадка з кінжалом та кулькою з водою (яку перетворили на кров, якщо я правильно уловив ідею).

Далі блиники роздавала всіма кохане дівчисько - "Гапочка". Катю, ви прекрасні, проте дуже засмутило, що не зіграли моєї улюбленої "сонечко"... Музика насправді вражає якістю і чистим вокалом. Кришталевий голос вечора - Катерина. Після готичного вступу виглядало дуже контрасно і чарівно. Публіка поривалася танцювати, проте зал чекало збентеження - дві панянки років сорока влаштували під "Гапочку" діскатєку, стоячи на каблуках і вимахуючи стегнами... Жахливе видовище. Пізніше я таки зрозумів що це не вся компашка тусівки предків, які вочевидь передивилися програми на ТСН "Поки батьки не бачать", і влаштували стеження за своїми чадами.

Підірвати з місць зал змогли "A-Dote", ще не вийшовши як слід на сцену. Думаю, не треба пояснювати, який мош стояв в залі серед хлопців ;-). Хоч в стиль вечора як і "Гапочка", гурт не вписувався - за більшою нестандартністю виконання ніж у інших. Причому в  одній з пісень Тіні допомагала співати інша панянка. Думаю, дует вийшов цілком не поганий. Ложка дьогтю у цій медовій бочці - чи мені здалося, чи гітарист вийшов на сцену зовсім "п'яним"...ну хоч би після виступу бахнув...ех...

"4ервоне". Лвів. Нажаль, зі львівських команд я чув зовсім мало і фаворитом особисто для мене є "АННА". Що ж сказати про червоних? Досить своєрідний стиль. Начебто непоганий вокал, начебто присутня мелодія, гармонія і всі інші музичні терміни. Проте щось десь не так...а от що саме я так і не зрозумів. Будемо чекати в столиці ще раз - тоді розпробуємо як годиться.

Зовсім ніякого представлення не потребував інший Львівський колектив - "НіагАра". Знайомі багатьом пісні. Потужний звук. Шаленний драйв змогли продовжити гості з західної столиці.

Зізнаюся чесно, в очікуванні "Inferno" доки грали "General Wound" я трохи засинав... На "Marvel" прокинувся і швидко побіг плигати під сцену. Не дивлячись на свій наймолодший вік на цьому концерті, "Marvel" зіграли краще ніж їх "добре відомі" попередники з Запоріжжя...

І ось, нарешті на сцені погасло світло. Тишу наповнили такі звуки як у фільмах жахів - у "Бінго", грізно лязкаючи металево-готичними латами прийшов апокаліпсис в обличчі "Inferno". Володарі української готичної сцени ще раз усім довели що вони тут найкращі. Народ не стрибав, а серйозно і витончено махав патлами, здіймаючи час від-часу руки до неба. Важко повірити, але молоді готичні красуні-дівчата, що в темряві сиділи за столиками вшанували "Inferno" присутністю під сценою. На останок я таки почув найочікуваніший кавер "Another Brick In..." Мрії збуваються! :-)