категорії: стаття

Фліт презентував у Києві акустичну програму

теґи: Фліт, акустичний концерт, квартирник

Фліт17 червня гурт Фліт завітав до Києва, щоб представити столичній публіці свою нову акустичну програму. Заявили про концерт, як про квартирник, проте проходив він у приміщенні танцювальної студії, тому присутні мали змогу розміститися на підлозі на спеціальних килимках та подушках. Завдяки цьому сформувалася така надзвичайно домашня, тісна атмосфера. Акустичну програму в Києві гурт грав вперше, перед цим колектив подібну програму відіграв в Івано-Франківську, щоправда, там їх супроводжував симфонічний оркестр обласної філармонії «Quattro Corde». Київський концерт відрізнявся ще й тим, що музикантам не довелося під’єднуватися до концертного апарату. Тут все без дротів. Єдине, що бас-гітара була під’єднана до комбіка. Вокаліст Володимир Новіков співав без мікрофона. Доповнювали його усі присутні, яких безумовно було чути куди краще за Володимира.

ФлітМайже про всі пісні хлопці розповідали різні історії, наприклад, після «Ореста вбили», сказали, що їх постійно питають, чи Орест це їжачок, відповідь – ні, вигаданий персонаж.

Особливою підтримкою залу залучились пісні: «Моя планета» та «Їжачок».

Остання набула кардинально іншого звучання, а саме у стилі «реггі».

За словами учасників гурту, деякі пісні вони не встигли відрепетирувати перед концертом, грали їх в акустичному варіанті чи не вперше.

І що грати на концерті знали не всі, трек-лист був тільки в гітариста Андрія Марківа, і він з Флітцього приводу постійно жартував: «Я один тільки маю список. Вони гигикають, а я знаю, яка пісня».

Перед композицією «Колискова», Володимир зізнався, що шкодує, що на концерті не присутня бек-вокалістка: «Вона дуже б фольку додала, сподіваємось наступного разу привеземо її».

Під час концерту в приміщенні відкрили вікна, тому окрім звуків музики та співу, в концерт втручався стукіт потягів, які ходили недалеко, але їм музиканти поступались і казали присутнім: «Пропустимо поїзд». І далі грали.

ФлітЦікаву передісторію має пісня «Лисичка»: коли на концертах гурту були присутні 4-5-річні діти, вони плакали (після прослуховування пісні «Їжачок»). Тому Фліт вирішив написати продовження, другу частину. Володимир: «хто дивився фентезі, той зрозуміє мене. Я захотів написати 2 частину… з щасливим кінцем».

Наприкінці пісні «Критик» колектив висловив всім подяку. Володимир зазначив: «прес-конференцію продовжимо, здається, про всі пісні розказали». Коли всім подякували, гітарист Андрій додав: «Це не тільки наша заслуга, це і ваша заслуга». Всі присутні звісно аплодували.

Майже без перерви музиканти погодились відіграти ще кілька пісень. Коли ж гітарист хотів вилізти через вікно, йому Володимир сказав: «не отримаєш риби». Таке формулювання всіх здивувало, а вокаліст пояснив, що на одному концерті всім дарували квіти, а Андрієві винесли букет риби.

І наостанок зіграли пісню «Ти кохай мене». Це була прем’єра в Києві, друга, перед цим вперше відіграли її в Івано-Фраківську.

ФлітПісля концерту, музиканти запропонували всім залишитися, щоб поспілкуватися. Прихильники колективу мали змогу підійти до них та взяти автографи, сфотографуватися, ну і звісно подарувати букети квітів.

«Особисто від мене – знову час пролетів неймовірно швидко, скоро я перестану об’єктивно ставитися до складання списку пісень, які ми розплановуємо перед виходом на сцену – буде заздалегідь записуватись більше. І знову дякуємо за квіти. Не звикли ми їх отримувати, навіть на якусь мить розгублююсь що з ними робити, але це приємно, все одно. Для мене це свого роду зізнання в коханні», – розповів після концерту гітарист гурту Андрій Марків.

Концерт у такій атмосфері сподобався всім: і музикантам, і слухачам, яких, до речі було менше ста. Можливо саме це і зробило атмосферу такою дружньою та приємною.

ФОТО З КОНЦЕРТУ>>>>