категорії: репортаж стаття

Limp Bizkit: Нам усім потрібен лікар!

теґи: Limp Bizkit, Виставковий Центр "КиївЕкспоПлаза"

7 жовтня у Києві вдруге виступили «Limp Bizkit». Інформація про концерт з’явилася ще навесні, здивувавши всіх, адже лише рік тому гурт вже грав в Україні. Навіть гітарист гурту Вес Борланд (Wes Borland) виділив цю подію: «Відіграти 2 концерти за 2 роки в Києві це справді досягнення».
Концерт став своєрідним продовженням минулорічного: 11 пісень повторилось, було додано кілька старих, 3 переспіви та 2 нові, з альбому «Gold Cobra», який готується до видання.

Limp Bizkit виступили в Києві

Концерт відбувався в приміщення виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».
Розпочали майже без затримок, о 19.30 на сцені з’явився перший «розігріваючий» гурт – «NoFacez». Гурт, який позиціонується як проект досвідчених і відомих музикантів на чолі з ідейним натхненником Дізелем («Green Grey»). Гурту вдалося справді розігріти багатьох присутніх. Найвідданіші фани «Limp Bizkit», які зайняли найближчі місця до сцени активно підтримували музикантів. Відігравши півгодини, музиканти залишили сцену для гурту «Antenna». Багато хто з відвідувачів взагалі не знав про розігрів, а новина про те, що ще один гурт відділяє їх від Limp Bizkit не спричинила радісної реакції залу. Та гурту вдалося до кінця виконати заплановану програму, будемо сподіватись, що вокаліст «Antenna», американець, Джеремай, не зрозумів слів, якими вагома частина публіки показала «свій рівень культури».

Одразу після того як «Antenna» залишила сцену, від великого накриття звільнили апаратуру приготовану для виступу «Limp Bizkit», в мить пубілка вибухнула вигуками та оплесками. Близько півгодини знадобилося технічному персоналу аби повністю підгодовувати сцену для виступу хедлайнерів. З колонок грала музика, зокрема і трек сольного проекту гітариста «Black Lights Burn» – «Lie»

Limp Bizkit виступили в Києві

У цей час люди з першої фан-зони, які стояли прямо перед парканчиком, що відгороджував їх від сцени, всіляко демонстрували фотографам свій плакат: «We lost our virginity with Break Stuff».
Зникло світло, та почало лунати «Intro», на сцені по черзі з’являлись музиканти гурту, кожен отримував свою долю оплексів, лади на бас-гітарі Сема Ріверса (Sam Rivers) почали світитись, цього разу червоним, Вес був повністю чорним та з довгим волоссям, а біля DJ Lethal вже традиційно висів український прапор.

Limp Bizkit виступили в Києві
Розпочали одразу з нового, «Why Try», та наприкінці треку Фред Дарст (Fred Durst) раптово його зупинив, сказав «Дякуємо, добраніч» і музиканти покинули сцену. На мить виникла думка, що це все. Зрозуміло, що це економний тур гурту, музиканти приїхали без власного світла та звуку, але одна пісня це вже зовсім мало. Можливо «Limp Bizkit» були розчаровані не надто великою відвідуваністю концерту? Або це просто був своєрідний жарт, приготований спеціально для української публіки. Вже за кілька хвилин музиканти так само швидко знову з’явились на сцені як і залишали її, та закінчили «Why Try» і миттєво перейшли до «My Genetation», цим самим дали зрозуміти публіці, що все добре.
Вже за кілька хвилин Фред Дарст зізнавався у любові до України, тож до кінця концерту про цю перерву ніхто більше й не згадав.

«Eat You Alive» Фред співав разом з людьми, стоячи на огорожі, яка відділяла їх на кілька метрів від сцени, варто зазначити, що минулого року він робив так само, виконуючи ту ж пісню.

Це був єдиний організм, який чітко виконував команди Фреда Дарста. Фред та весь гурт були головою, а їхні фани – тілом. Як єдине ціле і неподільне українці стрибали та слемились у своїх фан–зонах.
«My way or the highway»  - перше справжня спільне виконання залом і гуртом цього вечора. В натовпі був помічений і Мурік з гурту «Green Grey», який не менш активно за решту піспівував всі слова. До слова, з українських музикантів також були помічені Олег Скрпика («Воплі Відоплясова»), Олег Собчук («С.К.А.Й»), Аня Добриднева («Пара Нормальних») та Віктор Скуратівський («Друга Ріка»).

Limp Bizkit виступили в Києві
«Ви неймовірно божевільні. Вам потрібно до лікаря. І мені теж», – казав Фред після пісні.
Першим переспівом була пісня «Sweet Child O' Mine», яка належить Guns’n’Roses, цього туру музиканти Limp Bizkit включили її в свій концертний трек-лист.
Другий переспів традиційний для гурту, адже входить в їхній альбом «Results May Vary», мова йде про пісню «Behind Blue Eyes», авторство якої належить легендарним «The Who».
Під час цієї пісні відбулося справжнє емоційне єднання публіки і гурту, всі крім Фреда та DJ Lethal залишили сцену, адже вона виконується не під живий супровід. Фред сів на монітор біля краю сцени та проспівав майже всю пісню з публікою, змінивши кілька слів на «My love in Ukraine» музикант перестав співати та дав закінчити пісню людям, які чудово впоралися з цим, Фред встав з монітора та почав аплодувати залу та демонструвати жестами свою прихільність публіці. (Відео)

Limp Bizkit виступили в Києві
Далі друга і остання нова пісня за цей вечір, лірична «Walking Away», одразу ж за нею цілий набір потужних та підривних хітів: «Break Stuff», «Nookie», «Re-Arranged» та «Rollin’».
Перед «Rollin’» Фред запитав у зали: «Anybody has a car? I need some car keys. How about you, little lady?» (Чи у когось є машина? Мені потрібні якісь ключі від машини. Як стосовно тебе, маленька леді?).
Він підійшов до краю сцени і почав роздивлятись когось у натовпі. «May I borrow your аутомобіл?» (Чи можу я позичити твій автомобіль?) – запитав Фред. Залом прокотилась хвиля сміху. Він взяв ключі: «Оу, спасібо» – посміхнувся Дарст .«I say we take a little ride. Will you go with me? You wonna go on a ride with me? All right, let me start this» (Я хочу трохи проїхатись. Ви хочете зі мною?).
Ключі Фреду дістались не так легко як у кліпі на однойменну пісню, втім на якості виконанні пісні це ніяк не позначилось, вона стала апогеєм всього концерт, люди стрибали та слемились що є сили. Під час пісні ключі полетіли назад до залу.
Limp Bizkit виступили в Києві.

Одразу після пісні музиканти лишили сцену, та не робили ніяких довгих пауз, втім у тій невеличкій перерві DJ Lethal увімкнув саундтрек до фільму «Мисливці за привидами», публіка зразу ж почала танцювати, а вже за мить на сцені знову з’явилися всі музиканти, Сем вмикав та вимикав лампочки на своїй гітарі, а Вес почав «Boiler».

Limp Bizkit виступили в Києві

Та найбільше всім присутнім мав запам’ятатись супер-хіт «Take a look around», ближче до кінця виконання якого Фред ліг на сцену, а Вес сів біля барабанів та Джона Отта (John Otto).

Публіка не довго думаючи сіла на підлогу та одночасно підскочила в потрібний момент, коли пісня пришвидшилася.

 

Відео:avlukash

Перед останнім треком залунала пісня «Axel F», саундтрек до фільму «Поліцейський з Беверлі-Хілс», мелодію можна згадати почувши всього два слова – «Crazy Frog».

«Це для вас, дівчата», – сказав Фред і музиканти почали «Faith», відомий кавер на Джорджа Майкла.

Після пісні музиканти швидко пішли зі сцени, на прощання сказавши «Побачимось наступного літа».

Limp Bizkit виступили в Києві

Причин для повернення багато, зокрема цей візит пов’язували із знайомством Фреда з батьками його нової дівчини, українки Ксенії. Майже весь концерт «його «мама і папа», як сказав Дарст, слухали Limp Bizkit з балкону в залі.

Крім того музиканти особливо відзначають Україну.

«Дякую, Київ. Цей виступ в топ-5 моїх улюблених з туру. Задоволений як завжди…», – написав у своєму твіттері Вес Борланд, гітарист колективу.

Wes Borland in Twitter

Також наступного літа зможемо перевірити чи справді Фред напише обіцяну пісню з назвою «Ukraine on the brain!»

Енергія Limp Bizkit заряджала настільки, що кожен хотів рухатись. Всі як один підіймали руки догори, щоб показати гурту свою любов. А у відповідь музиканти віддавали таку кількість позитивної енергії, що можна було б освітити ціле місто.

У залі кілька тисяч слухачів, а на сцені 5 музикантів – все виглядало ніби гарно вибудована розмова між ним. Люди і гурт почували себе вільно, неначе на клубному концерті.

До речі, після завершення дехто таки зміг зробити спільне фото з зірками, частина людей поїхала до готелю музикантів, та поспілкувалася з Семом і Весом. На останок хлопців також провели до літака. Вони просто зобов’язані повернутись, не інакше.

Всі фото з концерту >>>

Limp Bizkit Setlist Expo Plaza, Kiev, Ukraine 2010, Gold Cobra European Tour