категорії: репортаж стаття

Limp Bizkit змусили українців повернутись в минуле

теґи: Limp Bizkit, Палац Спорту

Limp Bizkit (фото Наталі Стойкової)Це таки сталось, вони виступли в київському Палаці Спорту. Останній день весни 2009-го точно запам’ятається багатьом поціновучам музики. Хоч Limp Bizkit завітали до нас не на піку своєї популярності, втім точно не можна сказати, що це старі та нікому не потрібні рокери, які вирішили підзаробити на старість, як це часто буває. Вони так само грають та скажено стрибають по сцені, доводять публіку до неймовірних відчуттів.

 

Візит відбувся в рамках туру «Unicorns N' Rainbows», з яким гурт повертається на велику сцену після кількох років творчої паузи. Та це не завадлило зібрати майже повний Палац Спорту, збулася мрія людей, які 5-10 років тому були підлітками та захоплювались творчістю цих американців, а зараз повернулися в минуле та пригадали пісні феєричних ню-металістів.

В залі крім пересічних слухачів можна було помітити і відомих музикантів: Дізеля з Green Grey, Сєню Присяжного з Мотор’ролли, Сашка Положинського з Тартака, Фоззі та Фагота з ТНМК й інших.

Limp Bizkit (фото Наталі Стойкової)Затримали концерт лише на годину, рівно о 20.00 почало лунати Intro, на сцені вже стояли музиканти, лади на бас-гітарі Сема Ріверса почали світитись. Уес Борланд був в самому спідньому, повністю розфарбований.

І з перших акордів «My Generation» публіка почала стрибати та відриватись і не зупиняла це робити всі півтори години виступу. Вже під час виконання ще одного хіта «Eat you alive» лідер гурту Фред Дарст спустився зі сцени та практично зайшов у натовп, співаючи приспів разом із ним.

Щоправда нічого нового гурт не представив, проте обіцяли вже незабаром порадувати свіжими піснями. Як хлопці зазначили на прес-конференції, вони возять із собою апартуру яка дає можливість якісного запису прямо в турі. До речі, їхня поведінка на тій самій прес-конференції вразила всю присутню пресу, музиканти виявились дуже простими та охочими до спілкування, DJ Lethal особливо здивував, коли заговорив практично ідеальною російською.

Але повернемось до концерту, він, до речі, складався з відібраних найгучніших хітів, публіка виспівувала Limp Bizkit в київському Палаці Спортукожне слово, особливо це стосується пісні «Behind Blue Eyes». Втім епатажний Уес Борланд мабуть полінувався захопити з собою акустичну гітару для її виконання, тому Дарст співав під «мінус».

Завершували свій виступ американці знаковим треком «Rollin`», який супроводжувався вибухами піротехніки. На біс Limp Bizkit нажаль так і не вийши, втім пообіцяли повернутись вже з новою платівкою. Вже за годину біля службового входу Палацу спорту найспритніші прихильники змогли отримати автографи музикантів, а деякі навіть сфотографуватись. Задоволеними лишилися всі, в тому числі і Фред, який написав у своєму мікроблозі «Україна незабутня. Фантастичний концерт».

 

Limp Bizkit в київському Палаці СпортуТрек-лист виступу:

1.Intro
2.My Generation
3.Livin' It Up
4.Show Me What You Got
5.Eat You Alive
6.Almost Over
7.Re-Arranged
8.Break Stuff
9.Boiler
10.Just Like This
11.Full Nelson
12.DJ Lethal Theme
Limp Bizkit в київському Палаці Спорту13.Pollution
14.My Way
15.Faith
16.Behind Blue Eyes
17.Nookie
18.Take A Look Around
19.Rollin'
20.Outro