категорії: репортаж стаття

Singleton презентація ЕР "Storms"

теґи: EP, Singleton, концерт-презентація

 

SingletonСольний концерт Singleton та їх презентація ЕР «Storms» проходила 15 березня у відомому всім  арт-клубі «44».

Приємна атмосфера та відмінний настрій людей навколо добре відчувався ще коли концерт не почався. Людей приходило все більше і більше з кожною хвилиною. Майже весь клуб 44 був заповнений фанами, друзями та колегами музикантами (С.К.А.Й., Quinsberry Shot, Inmontibus та ін.), незважаючи на те, що це було посеред робочого тижня!

Інді музика – ось чого сьогодні всі чекали.

 

Вокалістка Singleton Аліна Фьодорова  зробила ковток пепсі, подивившись на багато присутніх людей біля сцени, рішучо вийшла до мікрофону. Почали концерт з 5 своїх вже відомих пісень. Потім були представлені 4 повністю нові пісні, які ввійшли до ЕР:Singleton

1. Storms
2. Machines
3. The One
4. Evening Sun

 

Кожна пісня відрізняється за настроєм, всі різні але дуже гармонійно поєднанні у одному синглі, які були записані звукорежисером Богданом Керічком на студії "Izumrud Sound". Можу точно сказати, що це те що не грузить та приємно слухати. 

Публіка танцювала та співала разом с гуртом майже з початку виступу. Да так, що трохи не скинули монітор зі сцени.

Singleton

Загалом Singleton зіграли 18 пісень. На кінець залишили самі драйвові та декілька спокійних. Особливо гарний настрій, який був до концерту, подвоївся в рази.

Паралельно гурт записує альбом на студії "Простір Звукозапис", який планують видати вже цієї осені. Точної назви альбому поки ще не має, але відомо що нього ввійдуть 11 пісень написані в період з 2005 до 2008 рік. Також обіцяють ще декілька релізів до осені.

 

Чекаємо нового і бажаємо успіхів гурту! :)