категорії: репортаж стаття

Димна Суміш презентувала альбом в осередку поп-ідолів

теґи: Димна Суміш, палац "Україна", альбом, концерт-презентація, новий альбом, презентація

Димна СумішШквал емоцій, вибух потоку свідомості, шалений слем, бурхливі оплески – неповторна атмосфера концерту Димної Суміші.

Все починалось як свято. Та не склалось із повним залом, мабуть високі ціни на квитки таки вплинули на відвідувачів.

О 20-ій на екранах починають показують відео, яке знімають в сусідньому коридорі. А якже гурт «за кулісами». На кожну нову картинку присутні нестримно аплодують. Хтось виникає на екрані напів голий, а хтось плює жуйку прямо в об’єктив камери. Таке ставлення до глядачів.

Так розпочиналась презентація третього альбому Димної Суміші 5 червня.

 

Спеціально для цього було орендовано малий зал Палацу Україна, завезена дорога техніка, все на вищому рівні.

Та зал все чекає і от вони вже тут.

Все як для зірок: звучить музика, вмикають червоні прожектори. Музиканти виходять на сцену, зал Димна Сумішрозриває на шматки, вони дочекалися свого гурту. Одразу без церемоній починає лунати музика. Всі задоволені – це пісні з першого альбому. Зал підспівує. Продовжується виступ улюбленими треками з другої платівки. І потім лунає вже і музика третього альбому.

Всі танцюють та роблять зовсім таки неадекватні речі. А як же по-іншому, по-іншому на концертах Суміші не буває.

Загалом на концерті прозвучало близько 20 піснень. І звичайно ж кілька на біс.

Доречі, після того як музиканти вийшли вдруге, вони почали виконувати пісню «Говінда» і  тут зал остаточно втратив глузд. Всі в ейфорії полізли на сцену та почали танцювати разом з музикантами.

Було помітно, що в концерт вкладено чимало сил, залучено багато людей, вкладена чимала сума грошей. Через це й квитки ціною від 100 грн. Чи виправдано це? Невідомо. Втім присутні лишились задоволеними.

ФОТОЗВІТ